2016 PROF BEAUTY

Logotipas

Įmonė, dirbanti grožio sferoje, aiškiai turi savo tikslinę auditoriją. Norėdami į ją orientuotis, logotipo simboliu pasirinkome tai, kas labiausiai atspindi grožį- moters silueto ikoną. Paprastas, vienos spalvos, be papildomų detalių- viskas ko reikia užtikrintam, profesionalios kosmetikos vardui.

Elektroninė parduotuvė

Kompanija „Prof Beauty“- atlieka grožio procedūras, bei platina grožio produkciją. Elektroninė parduotuvė- jų reklaminis veidas. Norėdami sukurti patrauklų dizainą ir patogų naudijimąsi, akcentavome  keletą dalykų. Pirmiausiai pateikėme kiekvieno produkto aprašymą. Paspaudus ant nuotraukos atsiranda visa informacija apie jį. Tam, jog būtų patogu naudotis ir rasti konkrečias prekes- produktus sukirstėme į kategorijas. Atsižvelgdami ir į kitus galimus klienčių poreikius, išskyrėme ir kainos kategoriją. Numatystasis rikiavimas- tai dar viena pagalbinė priemonė, besirenkančioms itin kruopščiai ir atidžiai. Viskas pateikta struktūrizuotai, aiškiai.

Firminio stiliaus dizainas

Kurdami puslapio dizainą stengėmės nenutolti nuo pagrindinio aspekto- grožio, moteriškumo, žavesio. Siekdami išlaikyti eleganciją, ir akcentuoti prekinio ženklo profesionalumą, kūrėme subtilų, tačiau tuo pačiu ir prabangų stilių. Pasirinkome baltą foną, mažai detalių, nenaudojome ryškių spalvų, kas padeda sukurti lengvumo įspūdį. Pastelinės spalvos ir ryškūs akcentai- išlaikyta, rafinuota, moteriška.

Kainoraščio ir lankstinuko dizainas

Siekdami išlaikyti stiliaus vientisumą, tam tikras dizaino detales išlaikėme ir reklaminiuose leidiniuose. Kainoraščiui parinkome tą pačią baltą spalvą. Čia pat įkomponavome ir logotipą, kuris turi reprezentuoti kompaniją. Kainoraščio tikslas- paslaugų kainos, tad viskas turi būti paprasta ir aišku.

Lankstinuko dizainas- labiau traukiantis akį. Siekdami, kad patekęs i klienčių rankas jis ne tik informuotų, bet ir patrauktų dėmesį, bei suviliotų puikiais pasiūlymais, pasirinkome kitokius dizaino sprendimus. Juodas fonas ir jame geltonomis raidėmis parašyti inicialai, prekiniai ženklai  bei įmonės logotipas- klasikinis, elegantiškas variantas.

Prof Beauty logo

Užsakovas:

UAB „Yvlana“