2017 SPIANATO

Spianato SPA

Oficialus išskirtinių, natūralių SPA priemonių atstovas Lietuvoje. Maloniai kviečiame susipažinti su nedideliu, tačiau unikaliu asortimentu.

Vizitinė kortelė ir sąskaita faktūra

Vizitinei kortelei išlaikytas tas pats subtilus stilius. Baltas fonas, apačioje geltona juosta- atkartota logotipo detalė, geltonas brūkšnys užrašo apačioje. Vienoje pusėje tik  pilnas kompanijos  pavadinimas- kitoje tik pavadinimo pirmoji raidė, kuri ir yra išskirtinis elementas- neįprasta, aštuonetą ir begalybę primenanti S. Apačioje- kompanijos kontaktai.

Tą patį dizainą pritaikėme ir sąskaitai faktūrai. Tinkamai parinktos spalvos,  maži, bet efektyvūs elementai bei detalės sukuria išskirtinio, prabangaus ir gero skonio įspūdį.

Logotipas

Įmonė „Spianato“ užsiima natūralių SPA priemonių prekyba. Įmonės logotipui parinkome itin minimalistinį stilių, su vienu efektingu akcentu. Tai S raidė, kuri grafišai pavaizduota taip, jog primintų aštuonetą arba begalybės ženklą. Įdomi detalė, kuri pavadinimui iškart suteikia kitą vaizdą ir prideda išskirtinumo.

Elektroninė parduotuvė

Dizainas, stilius ir produktų pateikimas- svarbiausi akcentai kuriant elektroninę parduotuvę. Vizualus išpildymas, struktūra ir taiklus informacijos pateikimas- visada sulauks susidomėimo. Kadangi tai kompanija, turinti nedidelį, tačiau išskirtinį ir unikalų asortimentą- toks turi būti ir svetainės stilius. Unikalus, konkonkretus ir orientuotas į specifinę produkciją, bei ja besidominčią auditoriją. Parinkome dinamišką svetainės užsklandą, kurioje, vienus vaizdus keičia kiti. Iš pradžių lankytoją pasitinka akmenų, vandens, augalų vaizdas, aiškiai atspindintis ramybę, poilsį, tuo pačiu gamtą ir natūralumą. Visa tai- ką siūlo įmonė „Spianato“. Vėliau vaizdas keičiasi ir matosi žmogus atsukantis vandenį. Įspūdį sustiprina užrašas- „prabanga odai, įkvėpta paprastumo“.

Informacija svetainėje pateikta kategijomis. Viršutinėje dalyja kategorijos su labiau dalykine informacija- įsigijimo vietomis, būdu, kontaktais. Žemiau esanti kategorijų juosta orientuota labiau į pačią produkciją. Patogus, išsiskleidžiantis meniu- supaprastina paiešką. Tiems, kas nori peržiūrėti visą asortimentą ir tiems, kas nori surasti konkretų produktą. Kiekvienas jis pavaizduotas iliustracijoje, kad lankytojas matytų ką renkasi, taip pat, kad tai skatintų vaizduotę ir viliotų  gražiu vaizdu. Paspaudus ant kiekvieno pavadimo atsiranda aprašymas- toks informacijos pateikimas padeda išvengti didelių tekstų, kurie vizualiai gadina bendrą svetainės vaizdą. Dizaino spalva- šviesi, simbolizuojanti ramybę, poilsį.

Taip pat elektroninė parduotuvė adaptuojasi prie kiekvieno įrengio, tad naudotis ir joje lankytis galės bet kas ir bet kuriuo metu. Tai patogu, modernu ir itin svarbu, kiekvienam žmogui, kuris skuba ir  ne visada šalia savęs turi kompiuterį.

spianto-logo

Spianato.lt – oficialiai SPA kosmetika ir higienos priemonėmis prekiaujanti interneto parduotuvė, galinti Jums pasiūlyti nedidelį, tačiau išskirtinį natūralių, aukščiausios klasės prekių asortimentą. Čia galite įsigyti premium SPA kosmetinių priemonių, grožio puoselėjimo ir sveikatos higienos produktų, priemonių vyrams ir kitokių produktų. Oficialus NECTAROME atstovas Lietuve.

Užsakovas:

Anastasija Dmitrijeva