Elektroninių parduotuvių kūrimas

Make – profesionalus elektroninių parduotuvių kūrimas. Šiandien vis daugiau galimybių vykdyti verslą. Pasikeitė ir erdvės suvokimas: jei prieš keletą dešimtmečių verslą buvo įmanoma vykdyti tik fizikėje plotmėje, tai šiandien tai galima padaryti ir internete. Elektroninė parduotuvė yra puikus pasirinkimas norintiems vykdyti prekybą internetu. Tai –  vieta, kurioje prekės arba paslaugos parduodamos interneto vartotojams. Tuo tarpu pastarieji gali matyti prekių ar paslaugų asortimentą ir įsigyti tai, kas aktualu. Verta pabrėžti, kad elektroninė parduotuvė yra puikus pasirinkimas abiems pusėms. Tiek pardavėjas, tiek pirkėjas turi galimybę džiaugtis puikiais privalumais.

Elektroninės parduotuvės nauda verslui
  • Elektroninę parduotuvę įsteigti dažnu atveju kainuoja pigiau nei įsteigti fizinę.
  • Mažesnės patalpos, mažiau darbuotojų, išvengiama kitų papildomų išlaidų
  • Parduotuvę patogu aplankyti bet kurio miesto ar kitos šalies gyventojams
  • Prekyba vykdoma 24 valandas per parą
  • Daugiau reklamos galimybių
  • Visas padavimo procesas trunka žymiai trumpiau
Elektroninės parduotuvės nauda pirkėjui
  • Apsiperkama net neišeinant iš namų
  • Taupomas laikas ir neribojamas apsipirkimo laikas
  • Dažnu atveju prekių kainą galima siūlyti mažesnę nei parduotuvėje

Mūsų darbai pasižymintys provokuojančiu dizainu, peržengiantys ribas, standartus, bei paliekantys neišdildomą įspūdį.

Profesionalus elektroninių parduotuvių kūrimas.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

INOVATYVIŲ elektroninių parduotuvių kūrimas

Mes pasiruošę sukurti Jums gerą parduotuvę

Didelis privalumų, kuriais gali mėgautis abi pusės, sąrašas, tampa svarbiausia priežastimi, kodėl jūsų verslui reikalinga elektroninė parduotuvė. Prieš užsakant ir siekiant pasirinkti tinkamai, verta atsakyti sau į keletą svarbių klausimų. Kaip turėtų būti išdėstytos prekes ar paslaugos? Kokį dizainą pasirinkti? Kokios apmokėjimo galimybės bus siūlomos? Beje, klientų sulauksite daugiau, jei pasirūpinsite, kad prekės būtų pristatomos ir už jas būtų galima atsiskaityti bent keliais būdais.

Nors tai, kaip atrodys ir kokia bus elektroninė parduotuvė priklausys nuo individualių verslo poreikių, galima išskirti pagrindinius idealios elektroninės parduotuvės ypatumus. Profesionalumas, patogus prekių ar paslaugų išdėstymas, kokybiškai paruoštas, patrauklus dizainas ir išskirtinumas – tokia turi būti ideali elektroninė parduotuvė.

Nusprendus vykdyti savo verslą internetinėje erdvėje, mes padėsime Jums tai padaryti. Ne tik sukursime Jūsų verslo poreikius bei komercinės prekybos ypatumus atitinkančią elektroninę parduotuvę, bet ir suteiksime naudingų patarimų.

Pagal Jūsų poreikius 

Elektroninės parduotuvės kūrimas prasideda nuo Jūsų sferos rinkos ištyrimo bei poreikių analizės. Pritaikę profesionalias žinias, kryptingai parenkame tinkamiausią dizaino variantą ir sukuriame individualų parduotuvės stilių. Elektroninių parduotuvių kūrimas su individualiu dizainu.

Jūsų parduotuvė telefone, plančetėje ir kompiuteryje

Elektroninės parduotuvės mechanizmas kuriamas taip, kad veiktų naudojantis bet kokiais prietaisais: stacionariais, plančetiniais kompiuteriais bei mobiliaisiais įrenginiais. Jūsų parduotuvė dirbs Jums 24 valandas per parą, 365 dienas per metus tam, kad visada būtumėte matomi bei pasiekiami potencialių klientų.

Kad būtumėte matomi

Make kuria parduotuvės struktūrą pagal paieškos sistemos optimizavimo standartus. Tai Jūsų įmonės elektroninę prekybą iškelia į geresnę poziciją paieškos sistemose tokiose, kaip Google, Bing ir t.t.

Kad galėtumėte kontroliuoti savo parduotuvę

Visos mūsų kuriamos elektroninės parduotuvės yra su turinio valdymo sistemą, kuri leidžia lengvai įkelti, produktus, prekių nuotraukas, tekstus ir aprašymus, video, straipsnius, naujienas ir dar daugiau.