Elektroninės parduotuvės kūrimas

Elektroninės parduotuvės kaina nuo 599 Eur.

Šių dienų klientas yra kur kas išrankesnis bei pastabesnis, todėl, nieko keista, kad kai  verslo sprendimai jau nebėra tokie veiksmingi kaip anksčiau. Jei kalbėtume apie šių dienų interneto vartotojų poreikius, pastebėtume, kad įvairovė didelė, tačiau svarbiausia – visko norisi daugiau, patogiau, informatyviau, greičiau.

Elektroninė parduotuvė yra idealus pasirinkimas vos ne kiekvienam verslui. Toks pasirinkimas suteikia galimybė ne tik sužinoti visą svarbiausią informaciją apie produktą, bet ir įsigyti paslaugas ar prekes.

Taip, prekyba vyksta visą parą, visą savaitę, visus metus.

Mūsų darbai pasižymintys provokuojančiu dizainu, peržengiantys ribas, standartus, bei paliekantys neišdildomą įspūdį.

Elektroninės parduotuvės kaina nuo 599 Eur.

elektroninės parduotuvės kaina

Gerų elektroninių parduotuvių kūrimas

Mes pasiruošę sukurti Jums gerą elektroninę parduotuvę

Puikiai suprantame, kad sėkmė verslo gali laukti tik tada, kai yra pateisinami visi Jūsų klientų lūkesčiai. Mes Jums padėsime tai padaryti. Svarbiausias šiuolaikinių klientų lūkestis gali būti išpildytas greitai ir profesionaliai.

Profesionalu, patikima, ekonomiška, patrauklu.

Pagal Jūsų poreikius 

Svetainės kūrimas prasideda nuo Jūsų sferos rinkos ištyrimo bei poreikių analizės. Pritaikę profesionalias žinias, kryptingai parenkame tinkamiausią dizaino variantą ir sukuriame individualų svetainės stilių. Interneto svetainių kūrimas su individualiu dizainu.

Jūsų svetainė telefone, plančetėje ir kompiuteryje

Interneto svetainės mechanizmas kuriamas taip, kad veiktų naudojantis bet kokiais prietaisais: stacionariais, plančetiniais kompiuteriais bei mobiliaisiais įrenginiais. Jūsų puslapis dirba Jums 24 valandas per parą, 365 dienas per metus tam, kad visada būtumėte matomi bei pasiekiami potencialių klientų.

Kad būtumėte matomi

Make kuria svetainės struktūrą pagal paieškos sistemos optimizavimo standartus. Tai Jūsų įmonės puslapį iškelia į geresnę poziciją paieškos sistemose tokiose, kaip Google, Bing ir t.t.

Kad galėtumėte kontroliuoti savo svetainę

Visos mūsų kuriamos svetainės yra su turinio valdymo sistemą, kuri leidžia lengvai įkelti nuotraukas, tekstus, straipsnius, naujienas ir dar daugiau.

Elektroninę parduotuvę kuriame apie 1 mėnesį (nuo 1 savaitės iki 2 mėnesių), viskas priklauso nuo svetainės apimties, turinio ir kitų niuansų.