Grafinio dizaino paslaugos

Apsidairykite aplink – netruksite pastebėti, jog grafinis dizainas jus lydės visur: pradedant rytinės kavos pakuote ir užbaigiant laikraščiu, kurį skaitote kasdien; pradedant įmonės, kurioje dirbate firminiais blankais ir užbaigiant reklaminiais stendais, kuriuos gatvėse matote kasdien.

Pakuotės, firminis stilius skrajutės, vizitinės kortelės – tai tik keletas jus kasdien lydinčių elementų, kurie neįsivaizduojate be firminio stiliaus.

Šiandien grafinis dizainas gerokai skiriasi nuo to, kaip jis atrodė pradžioje. Šiuolaikiniam grafiniam dizainui kurti pasitelkiamos  ne tik modernios technologijos, bet ir neišsenkantis kūrybiškumas, išradingumas, orientuojamasi į šių dienų aktualijas. Grafinis dizainas tampa geriausiu pasirinkimu siekiant perduoti jūsų verslo žinutę.

Make – tai galimybė išvysti tokį grafinį dizainą, apie kurį visada svajojote. Kiekvienas užsakovas pageidauja ne tik kūrybiško, skoningo ar profesionalaus rezultato – visi puikiai žino, kad sėkmingiausias grafinas dizainas yra tas, kuris daro poveikį vartotojui.

1922 metais panaudota  sąvoka grafinis dizainas šiandien yra tai, be ko, neįsivaizduojamas joks verslas bei daugybė kitų sričių.

Grafinio dizaino paslaugos

Make kuriamas grafinis dizainas

Mes pasiruošę sukurti Jums gerą dizainą

Nors maketavimas ir dizainas tarpusavyje turi labai daug panašumų, tai – ne tas pats. Svarbiausias akcentas, kuriant dizainą, yra nepamatuojamas kūrybiškumas bei netikėtos idėjos, kurios galėtų pritraukti dėmesį, tuo tarpu, maketuojant svarbiausia gebėti techniškai tinkamai išpildyti tai, kas jau yra sugalvota.

Maketuojame vizitines korteles, skrajutes, lankstinukus, plakatus, pakuotes, firminius blankus ir kitus spaudos gaminius. Užtikriname tikslų ir profesionalų idėjų išpildymą, parenkant optimaliausius sprendimus. Galime sumaketuoti tiek įprastus, tiek periodinius spaudos leidinius.

Siekiant paruošti kokybišką maketą, svarbus ir kliento noras bendradarbiauti – kuo daugiau informacijos pateiksite, tuo tiksliau išpildysime jūsų viziją.

 

Grafikos dizainerio paslaugos – patikimas ir geriausias pasirinkimas, siekiant turėti šiuolaikišką, dėmesį patraukiantį ir  jį išlaikantį grafinį dizainą. Grafinio dizaino kūrimas reikalauja daug specifinių žinių, todėl tik profesionalaus grafiko dizainerio paslaugos gali nudžiuginti puikiu rezultatu.

Be šios svarbios ypatybės, grafikos dizainerio paslaugos garantuoja ir kitus svarbius elementus, kurie būtini jūsų verslo sėkmei. Tai – kūrybiškumas, išskirtinumas. Sukurtas produktas perduos žinutę apie tai, kokia yra jūsų verslo ideologija bei sudarys darnią visumą su firminiu stiliumi. Grafikos dizainerio paslaugos visada geriau nei savarankiškos pastangos suteikti savo verslui dizainą. Nesvarbu, kokia yra jūsų verslo istorija – profesionalus grafikos dizaineris žino, kaip tai pasakoti vaizdu.

Siekiant verslo sėkmės, būtini įvairūs atributai, o reklama yra vienas iš jų. Ir nors šių dienų reklama leidžia išsiskirti iš kitų, sukelia emociją bei paskatina pirkti, techninės galimybės auga taip greitai, jog jau netrukus bus galima įgyvendinti pačius netikėčiausius sprendimus.

Tik nedidelė dalis  reklamos užsakovų susimąsto apie tai, jog norint pasiekti šių dienų reklamos tikslus (informuoti, sukelti emociją bei paskatinti pirkti), svarbų vaidmenį suvaidina ne tik reklamos turinys, o tai, kaip jis pateikiamas. Kitais žodžiais tariant, atraktyvus ir efektyvus dizainas yra tai, ko reikia, siekiant atkreipti dėmesį bei jį išlaikyti. Šiems veiksmams įvykus, natūraliai seka kitas – susipažįstama su turiniu.

Reikia tokio reklamos dizaino, kuris garantuotų, jog ją išvydęs asmuo atliks visus išvardintus veiksmus? Mes žinome, kaip tai padaryti.

Firminis stilius yra kur kas svarbesnis, nei galite pamanyti – tai ne tik būdas išsiskirti iš kitų, bet ir kurti darnią, vien tik jūsų verslui būdingą, stiliaus visumą. Tačiau tam, kad pavyktų sukurti darnų firminį stilių, yra būtinas firminio stiliaus dizainas.

Kad firminio stiliaus dizainas būtų pats geriausias, jis turi atitikti ne vieną kriterijų. Firminio stiliaus dizainas turi būti originalus (kad taptumėte nepakartojamais); patrauklus (jo elementai bus pastebimi); išskirtinis (kad būtų lengva įsiminti jūsų verslą). Be to, firminis stilius yra puikus būdas reklamuoti savo verslą pasitelkiant įvairius spaudos gaminius (lankstinukus, brošiūras, skrajutes ir t.t.).

Sukursime tokį firminio stiliaus dizainą, kuris atitiks visus šiuos išvardintus kriterijus.

Profesionalus ir kūrybiškas dizainas, kuris yra kokybiškas ir atrodo ypač patraukliai. Būtent todėl pirmiausia dėmesį skiriame techniniams sprendimams. Tai garantuoja, kad blankų, skrajučių, vizitinių kortelių ir kitų elementų dizainas bus kokybiškas, skoningas, o detalių tiek, kiek reikia, kiekviena iš jų yra todėl, kad atlieka kokią nors paskirtį, o ne todėl, kad taptų dar vienu elementu, apkraunančiu produktą, tačiau nekuriančiu jokios pridėtinės vertės. Tačiau šiandien grafiniam dizainui kurti yra tiek daug galimybių, kad tiesiog negalime jų neišnaudoti. Be to, suprantame, kad vartotojas taip pat pakeitė savo įpročius – tereikia apsidairyti ir kiekvienas iš jūsų gali pamatyti tiek daug, kad dėmesį ilgiau nei kelioms sekundėms prikaustyti gali tik ypač išskirtiniai bei labiausiai netikėti sprendimai

Ne tik kokybiškas, skoningas, bet ir išsiskiriantis iš daugumos kitų. Šiandien sėkmingai veikiančių verslų yra tiek daug, kad kiekvienas naujas žaidimo dalyvis turi gerai apgalvoti, ką daryti, kad taptų tuo, į kurį bus atkreiptas dėmesys. Tik nedidelė dalis suvokia, jog būtent grafinis dizainas yra puikus įrankis siekiant atkreipti į save dėmesį. Tik, žinoma, reikės šiek tiek pasistengti, nes dėmesį prikaustyti gali tik drąsus, inovatyvūs, neeilinis ir emociją sukeliantis grafinis dizainas.

Kiekvienas make grafinio dizaino projektas – tai išskirtinis kūrinys, pasakojantis išskirtinę jūsų verslo istoriją.  Norint padaryti įspūdį ir sukelti emocijas, šiandien nebereikia gaišti laiko kalboms – dėmesį pritrauks išskirtiniai grafiniai elementai.

Su Make – atrasite vizualinį identitetą: pamirškite visus sprendimus, kurie buvo panaudoti iki šiol: kūrybingumas, kurio neįmanoma išmatuoti, idėjos, netelpančios į jokius rėmus ir sprendimai, kurie nebuvo panaudoti niekur kitur, sukurs vien tik jums skirtą grafinį dizainą – drąsų, turintį nuotaiką, teikiantį emociją. Tokį, kurio dar nėra kitur, tokį kuris jums leis išsiskirti ir prikaustyti vartotojo dėmesį ilgiau, nei galite įsivaizduoti.