Firminio stiliaus dizaino kūrimo paslaugos

Firminis stiliaus  svarba yra labai didelė. Nieko keista, jog firminio stiliaus svarba pastebėta jau seniai, todėl tai nėra nauja sąvoka.  Tai – galimybė pranešti apie savo verslą, jį reklamuoti, o svarbiausia – visiems atskiriems verslo komponentams suteikti tuos pačius akcentus, dėl kurių, jūsų įmonė bus atpažįstama per įvairius gaminius (plakatus, firminius blankus, skrajutes ir pan.). Vis dėlto, tam, kad firminis stilius egzistuotų  ir neštų naudą, jis pirmiausia turi būti sukurtas. Firminio stiliaus kūrimas yra tai, be ko, sėkmingo gyvavimo, šiandien jau nebegali įsivaizduoti daugybė verslų. Tai – vienas svarbiausių procesų siekiant verslo žinomumo ir sėkmės. Ir, jei firminis stilius nėra naujiena, tai jo kūrimui šiandien skiriamas kur kas didesnis dėmesys nei anksčiau.

Firminio stiliaus kūrimas – ne kelių valandų ar dienų procesas. Norėdami, kad jūsų firminis stilius atitiktų visus jam keliamus reikalavimus, ypatingą dėmesį skirkite idėjoms. Siekiant sukurti patį geriausią firminį stilių, svarbios tampa visos detalės: spalva ir tonai, šriftas bei jo dydis, logotipas bei kiti elementai. Ieškokite, derinkite, kurkite, atraskite, įgyvendinkite pačias drąsiausias idėjas. Kuomet kalbame apie firminį stilių, negalioja jokie apribojimai – tik nuo jūsų pačių priklausys, koks jis. Savaime suprantama, nereikėtų pamiršti vieno svarbaus akcento. Tai – jūsų verslo ideologija. Idėjų ypač daug? Puiku, tačiau skirkite laiko geriausiųjų atrankai, kadangi siekiant paties patraukliausio firmini varianto, reikėtų prisiminti, jog mažiau dažniausiai visada yra daugiau.

Kad būtumėte kaip įmanoma geriau žinomi, labiau pastebimi ir sėkmės sulauktumėte  greičiau, neapsiribokite vos keliais elementais, kuriuos pasitelksite firminiam stiliui kurti. Neapsiribokite vien tik internetine svetaine ar logotipu – puikiai tiks firminiai blankai, vizitinės kortelės, bloknotai, meniu.  Įvairios reklamos priemonės (brošiūros, lankstinukai, skrajutės ir kt)., taip pat puikiai pravers, jei jūsų tikslas yra firminio stiliaus kūrimas.

Firminio stiliaus kūrimas – galimybė būti pamatytiems, atkreipti dėmesį į tai, kas jums yra svarbu. Firminis stilius turi lydėti jus visur ir visada – pradedant kasdienių užduočių vykdymu ofise ir užbaigiant verslo parodomis. Firminis stiliaus kūrimas tai – ilgalaikė investicija, kurios grąža  bus didesnė, nei galite pamanyti. Būtent todėl negailėkite šiam procesui nei laiko, nei pastangų.

Firminio stiliaus dizainas – vienas svarbiausių dalykų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį kūrimo metu. Yra daug kriterijų, kuriuos turėtų atitikti puikus firminio stiliaus dizainas. Norite tokio firminio stiliaus dizaino, kuris atitiktų visus svarbiausius kriterijus? Patikėkite jo kūrimą mums. Sukursime dėmesį atkreipiantį, įsimenantį bei originalų dizainą. Visos šios savybės yra tai, ko reikia, kad būtumėte išskirtiniais, neliktumėte nepastebėti, o svarbiausia – įsimintini. Tačiau tai dar ne viskas – mūsų sukurtas dizainas pateisins ir kitus, ne ką mažiau svarbius lūkesčius: bus išlaikytas vizualinis vientisumas, profesionalus įvaizdis, atpažinimas bei pripažinimas.

Turite idėjų, kaip sukurti visus išvardintus kriterijus atitinkantį firminio stiliaus dizainą? Pasidalinkite, o mes garantuosime kokybišką jų įgyvendinimą.

Vizualinis vientisumas
Profesionalus įvaizdis
Atpažinimas ir pripažinimas

1922 metais panaudota  sąvoka grafinis dizainas šiandien yra tai, be ko, neįsivaizduojamas joks verslas bei daugybė kitų sričių.

Firminio stiliaus kūrimas

Firminio stiliaus dizainas

Mes pasiruošę sukurti Jums gerą dizainą

Siekiant sukurti puikų firminio dizaino stilių, kuris pateisintų visus lūkesčius, vizualinis vientisumas yra labai svarbi sąlyga. Vizualinis vientisumas – tai elementų, turinčių tuos pačius parametrus (spalvą, šriftą, dydį, šešėlius, tonus ir t.t.) naudojimas įvairiuose verslui skirtuose atributuose (internetinėje svetainėje, firminiuose blankuose, vizitinėse kortelėse, bloknotuose, meniu ir kt.). Kiek parametrų bus pasitelkta elementui sukurti, priklausys tik nuo jūsų pačių. Vis dėlto, šiuo atveju, visada pravartu prisiminti  svarbią taisyklę – mažiau beveik visada yra geriau negu daugiau. Vizualinis jūsų firminio stiliaus vientisumas yra tai, kas leis atpažinti jūsų verslą visur ir visada. Būtent dėl jo būsite atpažinti įvairiausiuose IT sprendimuose bei spaudos gaminiuose (pradedant interneto svetainei ir užbaigiant reklaminėmis skrajutėmis).

Siekiant aukščiausios kokybės firminio stiliaus dizaino, negalima pamiršti ir profesionalaus įvaizdžio. Nemaža dalis žmonių yra linkę painioti profesionalų įvaizdį su profesionaliu įdirbiu. Profesionalus įdirbis – tai sukauptas specifinių žinių ir gebėjimų  bagažas, kuriuos pasitelkus darbas yra atliekamas kokybiškai. Profesionalus įvaizdis – visai kas kita. Tai reiškia, kad jūsų firminio stiliaus dizainas atitiks jūsų verslo esmę. Pavyzdžiui, jei esate didelė verslo įmonė, kurdami firminio stiliaus dizainą nepamiršime solidumo, griežtumo, oficialumo; jei jūsų verslas susijęs su menu, firminio stiliaus dizaine savo vietą suras eklektika bei lengvas chaosas. Svarbūs yra ir jūsų įsitikinimai, kuriuos vadovaujatės vykdami verslo: jei esate drąsūs, ryžtingi bei pasirengę iššūkiams, neabejotinai tai atsispindės ir firminio stiliaus dizaine.

Atpažinimas ir pripažinimas – tai dvi svarbios funkcijos, kurias garantuoja puikus firminio stiliaus dizainas. Elementai, turintys tuos pačius parametrus, kurie yra naudojami įvairiuose verslui būtinuose atributuose sudaro vizualinį vientisumą ir dėlto įvyksta atpažinimas. Jūsų verslas dėl puikaus firminio stiliaus dizaino bei vizualinio vientisumo bus atpažįstamas, t.y., įvyksta atpažinimas. Įvykus atpažinimui, įvyksta ir pripažinimas – jūsų firminį stilių lydintys elementai leidžia suprasti, kuo jūs esate svarbūs, kuo išsiskiriate iš kitų.

Kaip sukurti tokio firminio stiliaus dizainą, kad šios dvi svarbios funkcijos būtų  išpildytos? Mes žinome, koks turi būti jūsų firminio stiliaus dizainas, kad jūsų būtumėte ne tik atpažinti, bet ir pripažinti.

Nors firminio stiliaus kūrimas yra kūrybinis procesas, neturintis griežtų rėmų, vis dėlto, galutinis rezultatas turi būti toks, kad pasižymėtų tam tikromis ypatybėmis. Firminio stiliaus dizainas turi būti sudominantis, įsimenamas, nekomplikuotas bei originalus. Taigi, firminio stiliaus kūrimas turi būti vykdomas taip, jog būtų išpildytos visos  išvardintos sąlygos.

Reikia firminio stiliaus dizaino, kuris pasižymėtų visomis išvardintomis ypatybėmis? Patikėkite jo kūrimą mums. Kurdami firminio stiliaus dizainą nevengiame eksperimentų, tačiau tuo pat metu užtikriname, kad išpildytos visos svarbiausios sąlygos. Kadangi tik sudominantis, įsimenamas, nekomplikuotas ir originalus dizainas gali atnešti pačius geriausius rezultatus jūsų verslui bei tinkami jį reprezentuoti.

Ar galima į savo verslą atkreipti dėmesį  nesudominant aplinkinių? Ko gero, atsakymą jau žinote. Firminis stilius – vienas labiausiai pastebimų su jūsų verslu susijusių dalykų, todėl svarbu sudominti. O svarbiausia – kad mes žinome, kaip tai padaryti. Sukursime tokį firminį stilių, nuo kurio nebus įmanoma atitraukti akių.

Siekiant verslo populiarumo, verta prisiminti, kad tai galima padaryti įvairiais būdais, o įsimenantys akcentai – vienas iš būdų tai padaryti. Būtent toks turi būti ir firminio stiliaus dizainas. Jei norite, kad jus įsimintų, visų pirma, turite pateikti įsimintiną turinį. Mes žinome, kaip tai padaryti – apgalvotos detalės ir tinkamai parinkti akcentai užtikrins, kad jūsų firminio stiliaus dizainas bus tas, kurio neįmanoma pamiršti.

Nekomplikuotas firminio stiliaus dizainas – tiesiausias kelias į sėkmę. Nėra nieko geriau, kai viskas dera, akcentai parenkami tikslingai, o visos detalės – iš anksto detalės. Nekomplikuotas dizainas kuria darnią visumą, yra kryptingas ir perteikia svarbiausią žinutę. Nekomplikuotas dizainas – viena svarbiausių  puikaus dizaino sąlygų. Mes žinome, koks turi būti nekomplikuotas dizainas ir  kaip to pasiekti.

Siekiama, kad firminio stiliaus dizainas sudomintų bei būtų įsimintinas. Tačiau, vargu ar bus  galima tai užtikrinti, jei dizainas nebus originalus. Todėl pirmiausia būtina skirti pirmenybę originalumui, o tai, kas atitinka šį lūkestį, visada sudomina bei įstringa į atmintį. Žinome, kaip sukurti originalų dizainą, kuris neliks nepastebėtas ir neliks neįsimintas, o jums belieka tik patikėti šią užduotį mums. Originalus dizainas atneš daugiau nei galite tikėtis.