Maketavimas

Dauguma yra linkę galvoti,  kad dizaino paslaugos ir maketavimo paslaugos – vienas ir tas pats procesas. Tačiau yra ne visai  taip – nors šie du procesai labai glaudžiai susiję, tam, kad būtų sukurtas dėmesio vertas dizainas ir sėkmingas maketavimas, reikia skirtingų išteklių. Dėmesio vertas dizainas reikalauja išskirtinių ir kūrybiškų idėjų, tuo tarpu maketavimas – sėkmingo jų išpildymo. Atsižvelgiant į tai, būtina pabrėžti, kad maketavimas gali būti atliekamas tik tada, kai yra idėjų, kurias reikia išpildyti. Jų nėra? Kreipkitės į mus –  surasime išskirtinių idėjų, kurios išpildomos maketuojant.

Maketuojame įvairius gaminius – vizitines korteles, skrajutes, lankstinukus, plakatus, pakuotes, firminius blankus ir kt. Tikslus ir profesionalus idėjų išpildymas, parenkant optimaliausius sprendimus. Kokybiškai paruošime spaudai jūsų pasirinktą leidinį, atsižvelgdami į technologinius spaudos reikalavimus. Sumaketuosime tiek kasdienius, tiek išskirtinius (šventėms, įvairioms progoms paminėti skirtus periodinius) leidinius.

Make – tai galimybė išvysti tokį grafinį dizainą, apie kurį visada svajojote. Kiekvienas užsakovas pageidauja ne tik kūrybiško, skoningo ar profesionalaus rezultato – visi puikiai žino, kad sėkmingiausias grafinas dizainas yra tas, kuris daro poveikį vartotojui.

Tikslus ir profesionalus idėjų išpildymas, parenkant optimaliausius sprendimus.

Maketavimo paslaugos

Make maketavimas

Profesionalios maketavimo pasalugos

Siekiant užtikrinti sklandų bendradarbiavimą, o svarbiausia – aukščiausios kokybės rezultatą, paprastai būtina pateikti informacijos apie būsimą gaminį. Pageidautina nurodyti gaminio rūšį (skrajutė, vizitinė kortelė, lankstinukas ir kt.), jo paskirtį (reklaminė, prezentacinė, informacinė ir t.t.); matmenis. Daugelis užsakovų net nesusimąsto apie tai, kuo ir kodėl yra svarbi ši informacija. Jos svarba yra iš tiesų didelė, kadangi šie pasirinkimai yra glaudžiai susiję su techniniais niuansais. Svarbūs yra ir stilistiniai reikalavimai: atkreiptinas dėmesys, ar leidinys bus skirtas dideliai verslo kompanijai, todėl būtina išlaikyti oficialumą, griežtumą bei solidumą; ar vaikiškų prekių galinčiam pasiūlyti verslui, todėl būtinas žaismingumas, lengvumas; o galbūt kūrybingai meno studijai, tad tokiu atveju būtina pasitelkti ne tik meniškumą, bet ir originalumą. Jei jūsų verslas neatsiejamas nuo tam tikrų firminių spalvų, būtinai apie tai praneškite – jos tikrai suvaidins svarbų vaidmenį maketuojant.

Kiekvienas projektas – išskirtinis, reikalaujantis skirtingo kiekio laiko bei pastangų. Būtent todėl kiekvienos maketavimo paslaugos kaina – skirtinga, gali skirtis ir jo išpildymo trukmė. Optimaliausi kainos sprendimai parenkami bei darbo atlikimo trukmė aptariama individualaus pokalbio metu.