2017 NELIA

Interneto svetainė

„Nelia“- savo srities profesionalai, užsiimantys aukščiausios kokybės plieno konstrukcijų pastatų statyba. Konkreti veikla, konkreti ir internetinė svetainė. Jau pati įmonės veikla iš dalies diktuoja dizainą- subtilus, estetiškas, modernus. Atsižvelgdami į daugelio lankytojų poreikius- pagrindinę ir svarbiausią informaciją pateikėme kategorijomis. Paslaugų kategoriją išplėtėmė- vos ją paspaudus išsiskleidžia sąrašas ir žmogus gali lengvai rasti, tai, kas jam reikalinga. Besikeičiantys vaizdai, slenkanti geltona juosta užsklandoje- daro tinklalapį nenuobodį, bet tuo pačiu ir neblaško lankytojo. Svetainės „neapkrauna“ ilgi tekstai. Norintys perskaityti visą informaciją, gali ją išsiskleisti. Tiems, kas nori konkrečių pavyzdžių- gali apsilankyti galerijoje, kas nori tekstinės, faktinės informacijos- taip pat suras kiekvienos paslaugos aprašymą.

Logotipas

Logotipas- sąsaja su įmonės pavadinimu. Raidė N pavaizduota tarsi metalo konstrukcijų pastatas. Šalia pilkomis raidėmis parašytas pats įmonės pavadinimas. Tiek pilką, tiek geltoną spalvas galima sieti su statybų veikla. Jos kontarstinagai dera tarpusavyje ir sukuria tekstinio ir vaizdinio elemetų derinį.

Nelia logotipas

UAB Nelia – Metalo konstrukcijų pastatai gali būti įvairios paskirties, dydžio bei dizaino. Pagrindinis jų privalumas yra pati medžiaga, iš kurios jie pastatyti – aukščiausios kokybės plienas.

Peržiūrėti Interneto Svetainę

Užsakovas:

UAB Nelia