2017 STUDY IN LONDON

Logotipas

Norėdami, kad logotipas nebūtų perkrautas, bet kartu atspindėtų pagrindinę mintį, akcentavome du svarbiausius elementus- įmonės inicialus, bei mokslo simboliu jau tapusią knygą. Knygos forma ir grafiškai joje įkomponuotos raidės S ir L, tapo puikiu sprendimu. Spalva pasrinkta viena ir sužaista su jos atspalviais. Užraše akcentuojamas Londono pavadinimas- jam parinktas stambesnis šriftas. Tai iškart atkreipia dėmesį, ypač orientuojantis į tikslinę auditoriją.

Interneto svetainė   

Kadangi „Study in London“ įmonė paklausi tarptautiniu mastu- sukūrėme daugiakalbę interneto svetainę. Išskirtiniu jos bruožu tapo tai, jog ši svetainė vieno puslapio- „Single Page Landing“.  Informacija svetainėje pateikiama trimis kalbomis- lietuvių, rusų, anglų. Patogi struktūra- galima lengvai rasti reikiamą informaciją. Teksto derinimas su iliustracija sukuria nenuobodų, žaismingą dizainą, kadangi svetainės lankytojai daugiausiai jauni, studijuoti besirengiantys žmonės- stengėmės sukurti įdomų stilių, kuris ne tik reprezentuotų studijas Londone, bet ir suteiktų pasitikėjimą, jas organizuoti padedančia  įmone.

Skrajutės 

Skrajutės- pagrindinė informacinė priemonė, kuri sutalpindama į save mažai informacijos, turi padaryti gerą įspūdį ir įtaigą. Pasirinkome tradicinį lankstinuko formatą- trijų dalių. Mėlyna spalva išliko dominuojanti, derinant ją su baltu teksto šriftu. Gerą nuotaiką perteikėme, besišypsančių studentų iliustracijomis, motyvaciniais užrašais.

logotipų kūrimas study in london

Užsakovas:

Need One Ltd