2017 INFOBUTAS

Interneto svetainė

Tai įmonė, vykdanti nekilnojamojo turto veiklą, taip pat viena pirmųjų ir sėkmingiausių savo srityje. Kurdami šios imonės interneto svetainę, siekėme joje atspindėti įmonės patikimumą, patirtį ir profesionalumą. Sukurėme šiuolaikišką, modernią svetainę, kurioje pateikėme svarbiausią informaciją. Kategorijų pagalba suskirstėme paslaugas į grupes. Jas pavaizdavome specialiomis ikonomis- geltonas simbolis su rožiniu įrėminimu. Tai padės lankytojams nepasiklysti, ieškant reikalingos, tikslios informacijos. Visus pasiūlymus pateikėme- tiek vizualiai, tiek aprašymu, nes šiuos atveju neužtenka vien tik teksto ar iliustracijos. Kadangi internetiniame puslapyje ir taip nemažai vaizdinės medžiagos, stengėmės neperkrauti pačio dizaino. Rinkomės baltą spalvą, derindami su pilkomis užsklandomis tam tikrose vietose. Žinoma, nepamiršome įmonės logotipo bei veiklos pradžios paminėjimo. ANNO 1994- tarsi pabrėžia, jog rinktis šią, didelę patirtį turinčią  įmonę- profesionalu ir patikima.

Logotipas

Norėdami išvengti banalumo, logotipui pasirinkome ne tradicinį namo simbolį, o jį primenančią šešiakampę figūrą. Pavadine esančio žodžio „info“, reikšminę raidę „i“ įkomponavome figūros viduryje, kuri atrodo tarsi namo įėjimas. Apatinė- rožinė simbolio dalis- ryškesnis akcentas ir sąsaja su internetinės svetainės paieškos ikonomis. Kadangi įmonės pavadinimas- tai vienas žodis, susidedantis iš dviejų, juos atskyrėme skirtingais šriftais- žodį„ info“, paryškinome. Šriftui parinkome švelnią, pastelinę, geltoną spalvą.

Sukūrėme specialias ikonas su nekilnojamojo turto objektų atvaizdais.

Vizitinė kortelė

Vizitinėje kortelėje atkartojome internetinės svetainės dizaino detales: pilka spalvą bei paieškos ikonas. Kortelė tarsi padalinta į dvi dalis. Viršutinė kortelės dalis- pilkoje juostoje pavaizduotas įmonės logotipas. Apatinė- baltoje juostoje nurodyti kontaktai, bei ikonos su nuorodomis į teikiamas įmonės paslaugas. Skoninga, paprasta,profesionalu.

infobutas logotipas

Apie „Infobutą“

Nekilnojamojo turto agentūra pradėjo veiklą 1994 metais. Tai gerą vardą turinti viena iš pirmųjų ir patikimiausių nekilnojamo turto agentūrų Lietuvoje. Įmonė teikia visas tarpininkavimo paslaugas susijusias su nekilnojamu turtu, investicijomis ir statyba. Įmonės darbuotojai geriausiomis sąlygomis padės Jums nusipirkti, parduoti, išnuomoti ir išsinuomoti bet kokį nekilnojamą turtą, pasiskolinti pinigų ar palankiausiomis sąlygomis investuoti į nekilnojamą turtą.

Užsakovas:

UAB „Vip Law“