2017 AVEWOOD

Logotipas

Avewood įmonės, užsiimančios grindų klojimo, keitimo, taisymo paslaugomis logotipui parinkome veiklą vaizduojančius elementus ir dizainą. Pagrindiniu simboliu tapo pjovimo diskas, kuris vaizduoja darbo techninės priemonės detalę. Šiam simboliui parinkome ryškiai žalią spalvą. Kitas elementas- geltona juosta, apsivijusi simbolį, ant kurios užrašytos paslaugos. Ją galima interpretuoti ir kaip grindų fragmentą. Čia buvo parinkta geltona spalva, kuri puikiai dera su žalia. Apačioje simbolio, tuo pačiu ryškiai žaliu šriftu užrašėme įmonės pavadinimą. Taip gavosi, įdomus sprendimas, atspindintis šios įmonės veiklą.

Interneto svetainė

Kurdami internetinę svetainę, parinkome tamsesnes spalvas. Tai suteikia stiliui rimtumo, konkretumo, užtikrintumo. Vengėme daug detalių, ryškių spalvų, kad stilius nebūtų perkrautas, ar pompastiškas, kas visiškai netinka šios veiklos sričiai. Informaciją  suskirstėme į kategorijas, su išsiskleidžiančiu meniu pagal paslaugų sritis- tai padės lankytojui lengviau rasti jam reikalingą informaciją. Užsklandai palikome logotipą, bei trumpą įmonės aprašymą. Dizainui pritaikėme iliustracijas, kad puslapis nebūtų nuobodus ir monotoniškas.

SEO optimizacija

Atlikome SEO optimizaciją, kuri padės tapti labiau matomiems ir pritrauks didesnį lankytojų srautą. Tai pagerins įmonės pardavimo rezultatus, padidins prekinio ženklo žinomumą, bei suteiks konkurencinį pranašumą Google paieškoje.

avewood puslapio dizainas

avewood svetainės kūrimas

avewood svetainės dizainas

avewood puslapio kūrimas

Vizitinės kortelės

Kurdami vizitinę kortelę, atkartojome pagrindinius dizaino elementus, kurie buvo naudoti ankščiau. Pagrindiniu akcentu tapo- įmonės logotipas. Šalia jo sudėliojome kontaktus, kuriuos derinome pagal spalvas- geltona, žalia derinant tarpusavyje. Tai suteikė stiliui šiek tiek žaismingumo, bei atrodo gražiai ir skoningai. Apačioje įkomponavome dvi, tų pačių spalvų juostas, ant kurių parašyta kitų  firmų pavadinimai. Tai vėl gi tapo bendro stiliaus detale ir dar labiau išpildė dizainą.

Automobilio vizualizacija

Įmonės automobilio apipavidalinimui spalvos atžvilgiu parinkome kiek kitokį sprendimą. Norėdami, jog reklama būtų ryškesnė ir matomesnė, žalią spalvą pakeitėme geltona. Vietoj geltonos parinkome juodą, taip ją derindami su balta automobilio spalva. Dizainą taip pat papildėme ekspresyviais, ryškiais vaizdiniais motyvais. Rezultatas- pastebimas, ir atkreipiantis dėmesį dizainas.

Avewood firminis stilius

Išskirtinumas ir tinkamas įmonės reprezentavimas yra pusė kelio į sėkmę. Šiuos dalykus sukuria unikalumas dizaine, stiliuje, reklamoje. Jau vien gera, stilinga, patogi ir patikima internetinė svetainė, gali tapti jūsų reprezentaciniu veidu. Puikiai pateikti pasiūlymai ir paslaugų pristatymas, gali tapti jūsų sėkmės rezultatu. Juk kiekvienas ieško to, ko negali pasiūlyti kiti. Tad, firminis stilius, kurį sukūrėme, jau yra sėkmės pradžia.

avewood firminio stiliaus kūrimas

Užsakovas:

Arvydas Veismanis, CEO