2017 LAB955

Internetinė svetainė  

Pačiame viršuje pateikiamos pagrindinės ir svarbiausios informacijos kategorijas. Pirmiausiai lankytojo dėmesį patraukia išskirtinio dizaino užsklanada. Kiekvienas, eidamas į tinklalapį, susijusį su odontologija, tikisi išvysti baltų dantų šypseną. Čia tarsi akibroštas, tamsiai mėlynas fonas, kuriame dantis, teptukas- kas padeda sustiprinti laboratorijos įvaizdį, kūrimo procesą. Toliau tinklalapyje pateikiama nemažai teksto, tačiau jis sudėliotas labai struktūrizuotai, todėl neatbaido lankytojo, ir neatrodo kaip nuobodus ilgas tekstas, nuo kurio iškart norisi bėgti. Kiekvienas lankytojas lengvai suras, tai, kas jam įdomu, aktualu ir reikalinga.

Logotipas

Kadangi įmonė, dantų restauracinių technologijų laboratorija, tai atsispindi ir įmonės logotipe. Sutrumpinimas „LAB“ tai ir reiškia. Firminio stiliaus detalė – simbolis – dalis apskritimo, primenenčio šypseną. Logotipo stilius – minimalistinis. Nėra daug detalių ar grafinių elementų- konkretu, gal net griežta, kaip ir pačios įmonės įvaizdis.

Kainoraštis

Pagal firminio stiliaus gaires sukūrėme LAB955 kainoraštį.

Pakuotė

Svarbiausia čia- puikaus skonio ir prabangos derinys. Pasilikome ties klasika ir tuo pačiu minimalizmu. Dėžutei parinkome juodą spalvą, maišeliui baltą. Svarbiausiu akcentu palikome įmonės logotipą- kuris nuolat  primena apie įmonės vardą ir profesionalumą.

Vizitinė kortelė

Griežtas, modernus stilius išlaikytas ir kuriant vizitinę kortelę. Minimalistinis dizainas- juodas fonas, viename kampe- simbolis primenantis šypseną, kitame kampe įmonės logotipas. Nieko išskirtinio, tačiau atitinka aukščiausius estetikos standartus.

Apie LAB 955

Vienas svarbiausių dalykų gero galutinio rezultato link yra įsiklausyti į visus pacientų lūkesčius, norus bei pageidavimus. O tik po to, puikaus komandinio darbo tarp dantų technologo bei gyd. odontologo dėka, galima atlikti aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkamas dantų restauracijas. Laboratorija užtikrina savo pagamintų restauracijų funkciją, estetiką bei ilgaamžiškumą.

Peržiūrėti Interneto Svetainę

Užsakovas:

UAB “ Railos Laboratorija“
Klaudijus Raila