2017 TAVO APSKAITA

Internetinė svetainė

Internetinės svetainės įvaizdį ir stilių palikome artimą logotipui. Pagrindines spalvas, kurias naudojome- rausva, balta ir mėlyna. Siekėme sukurti šiuolaikišką svetainę, kuri demonstruotų įmonės profesionalumą ir pritrauktų kuo daugiau klientų. Svetainė dinamiška ir estetiška. Stilius išlaikytas- kategorijos ir išsiskleidžiantis meniu- patogi paieškos priemonė. Stilių papildo keletas, tarsi nepastebimų, bet dizainui reikšmingų detalių- tušinukas, kompiuterio pelė. Tekstas išdėliotas tvarkingai, aiškiai, jo ne per daug.  Geras dizainas, puiki struktūra- tai viskas ko reikia kokybiškai internetinei svetainei.

Logotipas

Kurdami logotipą, visada atsižvelgiame į svarbiausius akcentus ir stengiamės juos išryškinti. Tavo apskaita- profesionalų komanada, buhalterinės apskaitos srityje. Buhalterija- tikslinis, dalykas, rimta veikla. Tad įmonės simboliui parinkome paprastą sprendimą- pavadinimo pirmųjų raidžių kombinaciją, kurią nuo pilno pavadinimo skiria pasvirasis brūkšnys. Abiems logotipo modeliams pritaikėme skirtingus šriftus ir spalvas. Siekdami, jog įmonės pavadinimo inicialai, įgytų išskirtinių bruožų- spalvinių ir grafinių sprendimų pagalba, raidė T gali būti matoma ir kaip A ir kaip T. Inicialams parinkome švelniai rausvą spalvą, pilnam pavadinimui- melsvą. Tai atrodo –žaismingai ir įdomiai, nesukuria griežto stiliaus. Žodžiui „tavo“ parinktas ryškesnis šriftas. Taip norima, pabrėžti artumą klientui, siekiama, jog klientas pasitikėtų siūlomomis paslaugomis.

Logotipo dizainas

Apie „TA“

Esame profesionalų komanda, siekianti ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl sugebame prisitaikyti prie Jūsų poreikių. Darbuotojai turi aukštąjį buhalterinį – finansinį išsilavinimą, yra sukaupę ilgametę patirtį tvarkant įvairių sektorių įmonių buhalterinę apskaitą bei atliekant jų veiklos procesų analizes. Darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją kursuose ir seminaruose.

Užsakovas:

UAB „Tavo Apskaita“