make.

interneto svetainių kūrimas

Rasti komandą, kuri pristato kūrybinį užsakymą laiku ir už nedidelį biudžetą nėra lengva. Mes didžiuojamės savo patikimumu, laiku atliekant darbą ir užtikrinant nepriekaištingai veikiančius internetinius puslapius. Mūsų meniškumas yra suderintas su mūsų profesionalumu, techniniais įgūdžiais ir gera kaina.

interneto svetainė

svarbi įmonei

Interneto svetainės kūrimas yra vienas svarbiausių firminio stiliaus aspektų įmonei. Teisingas svetainės dizainas į verslo veiklos mechanizmą įsitraukia kaip vienas našiausių įmonės darbuotojų.

profesionali svetainė

įmonės veidas internete

Gera interneto svetainė suteikia profesionalų, patikimą, stilingą įmonės įvaizdį, taip užtikrindama išskirtinumą tarp konkurentų bei potencialių klientų susidomėjimą.

24/7/365

interneto svetainė dirba Jums

Interneto svetainė yra geriausias Jūsų įmonės darbuotojas, dirbantis visą darbo dieną, 365 dienas per metus.

Mūsų darbai pasižymintys provokuojančiu dizainu, peržengiantys technologijų ribas, standartus, bei paliekantys neišdildomą įspūdį.

make.

interneto svetainės kaina nuo 249€

Interneto svetainės su pačiomis naujausiomis galimybėmis.

Interneto svetainės turi didžiausią svarbą įmonės marketinge. Klientai puslapyje tikisi surasti ne tik įmonės kontaktinius duomenis, bet ir informacijos apie parduodamas paslaugas ar produktus. Taip pat pagal svetainės stilistiką, turinį, nuotraukas klientai susidaro nuomonę apie bendrą įmonės mentalitetą. Todėl norėdami palengvinti mūsų sukurto interneto svetainės naudojimą, pritaikome profesionalias tinklapių kūrimo paslaugas, kurios apima puslapių dizainą, turinio valdymo sistemą, elektroninę komerciją, optimizuotas paieškos sistemas, informacijos pateikimo architektūrą, o, svarbiausia, gerą kliento patirtį svetainėje. Jūsų sėkmė – mūsų sėkmė. Jeigu Jūsų verslas klestės mes visuomet turėsime darbo, todėl su savo klientais ne tik dirbame, bet ir bendradarbiaujame, siekdami bendro tikslo. Interneto svetainių kūrimas.

individualizuotas dizainas

pagal Jūsų poreikius 

Svetainės kūrimas prasideda nuo Jūsų sferos rinkos ištyrimo bei poreikių analizės. Pritaikę profesionalias žinias, kryptingai parenkame tinkamiausią dizaino variantą ir sukuriame individualų svetainės stilių. Interneto svetainių kūrimas su individualiu dizainu.

bet kokioje platformoje

Jūsų svetainė telefone, plančetėje ir kompiuteryje

Interneto svetainės mechanizmas kuriamas taip, kad veiktų naudojantis bet kokiais prietaisais: stacionariais, plančetiniais kompiuteriais bei mobiliaisiais įrenginiais. Jūsų puslapis dirba Jums 24 valandas per parą, 365 dienas per metus tam, kad visada būtumėte matomi bei pasiekiami potencialių klientų.

SEO

kad būtumėte matomi

Make kuria svetainės struktūrą pagal paieškos sistemos optimizavimo standartus. Tai Jūsų įmonės puslapį iškelia į geresnę poziciją paieškos sistemose tokiose, kaip Google, Bing ir t.t.

turinio valdymo sistema

kad galėtumėte kontroliuoti savo svetainę

Visos mūsų kuriamos svetainės yra su turinio valdymo sistemą, kuri leidžia lengvai įkelti nuotraukas, tekstus, straipsnius, naujienas ir dar daugiau.

Jūsų svetainė bus: moderni, profesionali, nepakartojama

interneto svetainių kūrimas

Mums svarbi mūsų klientų nuomonė
Kokias interneto svetaines mes kuriame

Reprezentacinės svetainės

Reprezentacinės interneto svetainės kaina nuo 249€

PLAČIAU

Reprezentacinė svetainė – geriausias šių dienų savo verslo pristatymas internete. Tai – būdas taupyti savo laiką, kadangi informacijos pateikiamas leidžia išvengti daugybės klausimų. Būkite savo klientams pasiekiami bet kuriuo paros metu. Sukursime profesionalų, patrauklaus dizaino „single landing page“. Reikia daugiau erdvės? Esant poreikiui, svetainę papildysime reikiamu skaičiumi puslapių. Įgyvendinsime optimizacijos sprendimus, kurie padidins svetainės žinomumą bei lankomumą. Profesionalios, šiuolaikiškos, saugios ir greitai įkraunamos reprezentacinės svetainė kaina prasideda nuo 249 eurų. Investicija, kuri netruks atsipirkti.

Tinklaraščių | Blog‘o kūrimas

Tinklaraščio | Blog'o | Portfolio | Naujienų svetainės kaina nuo 299€

PLAČIAU

Blog‘o kūrimas yra labai naudingas kiekvienam verslininkui. Tai – galimybė suteikti dar daugiau informacijos apie kuriamus produktus bei paslaugas, užmegzti ryšį su klientu, didinti verslo žinomumą bei klientų ratą. Nėra tokios verslo srities, kuriai nebūtų galima sukurti blog‘o. Fotografams puikiu pasirinkimu gali tapti jau atliktų darbų, nuotraukų talpinimas. Nieko nelaukę, pradėkite kurti pirmuosius įrašus ir stebinti savo klientus jau dabar. O mes pasirūpinsime, kad būtų kur juos talpinti bei Jūsų skaitytojai lengvai juos pasiektų. Tik nuo 299 eurų.

Standartinės interneto svetainės kūrimas

Interneto svetainės kaina nuo 399€

PLAČIAU

Verslo pristatymui, jo žinomumui didinti bei palaikyti, klientų ratui plėsti, galite rinktis įvairias priemones. Ieškantys patikimų, saugių ir kokybiškų sprendimų, turėtų atkreipti dėmesį į standartines svetaines. Be jau išvardintų galimybių ir privalumų, užtikrinamas maksimalus pasiekiamumas. Ekonomiška – galima atsisakyti kai kurių reklamos priemonių. Profesionalios standartinės svetainės nuo 399 eurų. įkrovimo greitis – vos 2 sekundės. Net apie 80 procentų verslo subjektų turi standartines interneto svetaines, todėl įvertiname ir jūsų konkurentų priimtus sprendimus. Naudingi patarimai,  padėsiantys priimti teisingiausius sprendimus.

Interneto svetainių kūrimas + kitos kalbos

Interneto svetainės kaina nuo 499€

PLAČIAU

Standartinė interneto svetainė – puikus pasirinkimas šiuolaikinio verslo pristatymui, plėtrai, populiarumui didinti. Standartinė svetainė gimtąja kalba – geriausia priemonė su verslu, paslaugomis ar produktais supažindinti tos pačios šalies gyventojus. Vis dėlto, vis didesnės dalies verslų geografija plečiasi į kitas pasaulio šalis. Tokiais atvejais klientų, verslo partnerių ar tiekėjų dėmesys ir jūsų verslo sėkmė bus garantuotas tik tuo atveju, jei informacija bus pateikta šių šalių kalbomis. Standartinė svetainė kitomis kalbomis – geriausias pasirinkimas. Kainos prasideda nuo 499 eurų.

Nekilnojamojo turto interneto svetainės

Nekilnojamojo turto svetainės kaina nuo 699€

PLAČIAU

Solidus interneto svetainių kūrimas nekilnojamojo turto agentūroms. Nekilnojamojo turto sritis – viena solidžiausių, todėl prezentacijai turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Informacija vykdant tokio pobūdžio veiklą suvadina ypač svarbų vaidmenį. Namai, sodyba poilsiui ar patalpos verslui bus ta vieta, kurioje pirkėjas praleis ypač daug laiko. Būtent todėl informacija renkama bei lyginama ypač atsakingai. Viena geriausių priemonių pristatyti savo veiklą bei perduoti visą svarbią informaciją – nekilnojamojo turto svetainė. Kokybiškos nekilnojamo turto svetainės – visa informacija vienoje vietoje. Saugu, patikima, profesionalu, stilinga. Nekilnojamojo turto svetainių sprendimai jūsų verslui – nuo 699 eurų.

Elektroninės parduotuvės

Elektroninės parduotuvės kūrimo kaina nuo 599€

PLAČIAU

Elektroninė komercija įgauna vis didesnį pagreitį. Tam įtakos turėjo puikūs privalumai: mažesnės įsteigimo bei išlaikymo išlaidos, paprastesnis kasdienių procesų administravimas, tačiau svarbiausia – didesnis klientų skaičius. Komercinei prekybai pirmenybę pastarieji teikia taip pat dėl daugybės privalumų: galimybės apsipirkti neišeinant iš namų, maksimalaus komforto, bet kuriuo paros metu taupant laiką bei pinigus. Elektroninė parduotuvė – idealus sprendimas, garantuojantis privalumus abiems pusėms. Sukursime kokybišką ir stilingą elektroninę parduotuvę  nuo 599 eurų, suteiksime vertingų patarimų apie jos priežiūrą.

Elektroninė parduotuvė + Jūsų įmonės paslaugų pristatymas

Elektroninės parduotuvės kūrimo kaina nuo 799€

PLAČIAU

Geras interneto svetainių kūrimas verslui. Klientų poreikiai auga kasdien, todėl tai, kas buvo efektyvu anksčiau, nebūtinai gali atnešti gerus rezultatus ir šiandien. Būtent todėl prireikia naujų sprendimų verslui. Ypatingo dėmesio sulaukia tie, kurie gali atlikti dvigubą funkciją. Tai yra labai ekonomiška bei garantuojamas dvigubas  efektas. Vienas geriausių pasirinkimų – elektroninė parduotuvė + paslaugų pristatymas. Išskirtinis IT produktas, suteikiantis galimybę vykdyti internetinė prekybą bei pristatyti prekes ar paslaugas klientams. Įsigijimas + žinojimas – vienas svarbiausių šiandieninių vartotojų lūkesčių. Jį pateisinti bus lengva, jei užsakysite elektroninės parduotuvės bei  paslaugų pristatymą pas mus nuo 799 eurų.