MŪSŲ NAUJAUSI DARBAI

Interneto svetainių kūrimas

Make – profesionalus interneto svetainių kūrimas. Rasti komandą, kuri pristato kūrybinį užsakymą laiku ir už nedidelį biudžetą nėra lengva. Mes didžiuojamės savo patikimumu, laiku atliekant darbą ir užtikrinant nepriekaištingai veikiančias interneto svetaines. Mūsų meniškumas yra suderintas su mūsų profesionalumu, techniniais įgūdžiais ir gera kaina.

Svarbi įmonei

Interneto svetainės kūrimas yra vienas svarbiausių firminio stiliaus aspektų įmonei. Teisingas svetainės dizainas į verslo veiklos mechanizmą įsitraukia kaip vienas našiausių įmonės darbuotojų.

Įmonės veidas internete

Gera interneto svetainė suteikia profesionalų, patikimą, stilingą įmonės įvaizdį, taip užtikrindama išskirtinumą tarp konkurentų bei potencialių klientų susidomėjimą.

Interneto svetainė dirba Jums

Interneto svetainė yra geriausias Jūsų įmonės darbuotojas, dirbantis visą darbo dieną, 365 dienas per metus.

Mūsų darbai pasižymintys provokuojančiu dizainu, peržengiantys ribas, standartus, bei paliekantys neišdildomą įspūdį.

Profesionalus interneto svetainių kūrimas nuo 249 Eur.

Interneto svetainių kūrimas

INOVATYVIŲ interneto svetainių kūrimas

Mes pasiruošę sukurti Jums gerą svetainę

Interneto svetainės turi didžiausią svarbą įmonės marketinge. Klientai puslapyje tikisi surasti ne tik įmonės kontaktinius duomenis, bet ir informacijos apie parduodamas paslaugas ar produktus. Taip pat pagal svetainės stilistiką, turinį, nuotraukas klientai susidaro nuomonę apie bendrą įmonės mentalitetą. Todėl norėdami palengvinti mūsų sukurto interneto svetainės naudojimą, pritaikome profesionalias tinklapių kūrimo paslaugas, kurios apima puslapių dizainą, turinio valdymo sistemą, elektroninę komerciją, optimizuotas paieškos sistemas, informacijos pateikimo architektūrą, o, svarbiausia, gerą kliento patirtį svetainėje. Jūsų sėkmė – mūsų sėkmė. Jeigu Jūsų verslas klestės mes visuomet turėsime darbo, todėl su savo klientais ne tik dirbame, bet ir bendradarbiaujame, siekdami bendro tikslo. Interneto svetainių kūrimas – make.

Pagal Jūsų poreikius 

Svetainės kūrimas prasideda nuo Jūsų sferos rinkos ištyrimo bei poreikių analizės. Pritaikę profesionalias žinias, kryptingai parenkame tinkamiausią dizaino variantą ir sukuriame individualų svetainės stilių. Interneto svetainių kūrimas su individualiu dizainu.

Jūsų svetainė telefone, plančetėje ir kompiuteryje

Interneto svetainės mechanizmas kuriamas taip, kad veiktų naudojantis bet kokiais prietaisais: stacionariais, plančetiniais kompiuteriais bei mobiliaisiais įrenginiais. Jūsų puslapis dirba Jums 24 valandas per parą, 365 dienas per metus tam, kad visada būtumėte matomi bei pasiekiami potencialių klientų.

Kad būtumėte matomi

Make kuria svetainės struktūrą pagal paieškos sistemos optimizavimo standartus. Tai Jūsų įmonės puslapį iškelia į geresnę poziciją paieškos sistemose tokiose, kaip Google, Bing ir t.t.

Kad galėtumėte kontroliuoti savo svetainę

Visos mūsų kuriamos svetainės yra su turinio valdymo sistemą, kuri leidžia lengvai įkelti nuotraukas, tekstus, straipsnius, naujienas ir dar daugiau.