MŪSŲ NAUJAUSI DARBAI

Interneto svetainių kūrimas

Internetinė svetainė – viena svarbiausių priemonių, norint pasiekti, kad jūsų verslas būtų matomas, žinomas ir efektyvus.  Šiandien, visi naudojasi internetinės paieškos galimybėmis ir tikisi surasti ten reikalingą informaciją. Labai  svarbu, kad internetinė svetainė būtų informatyvi, naudinga, stilinga ir, žinoma, patogi naudojimui. Klientas turi greitai ir lengvai rasti reikiamą informaciją, jo neturi erzinti svetainės  dizainas, o pateikta informacija turi būti konkreti ir aiški. Toks jūsų įmonės paslaugų, prekių pateikimas sudarys apie jus teigiamą įspūdį, bei norą su jumis bendradarbiauti.

Svarbi įmonei

Interneto svetainės kūrimas yra vienas svarbiausių firminio stiliaus aspektų įmonei. Teisingas svetainės dizainas į verslo veiklos mechanizmą įsitraukia kaip vienas našiausių įmonės darbuotojų.

Įmonės veidas internete

Gera interneto svetainė suteikia profesionalų, patikimą, stilingą įmonės įvaizdį, taip užtikrindama išskirtinumą tarp konkurentų bei potencialių klientų susidomėjimą.

Interneto svetainė dirba Jums

Interneto svetainė yra geriausias Jūsų įmonės darbuotojas, dirbantis visą darbo dieną, 365 dienas per metus.

Mūsų darbai pasižymintys provokuojančiu dizainu, peržengiantys ribas, standartus, bei paliekantys neišdildomą įspūdį.

Profesionalus interneto svetainių kūrimas nuo 249 Eur.

Interneto svetainių kūrimas

INOVATYVIŲ interneto svetainių kūrimas

Mes pasiruošę sukurti Jums gerą svetainę

Internetinė svetainė turi būti visapusiškai patraukli. Tam, reikia gerai apgalvoti daugelį aspektų. Geriausia šį darbą patikėti profesionalams, kadangi jie geriausiai išmano, kaip efektyviai  perkelti jūsų verslo modelį į internetinę erdvę. Mūsų komanda, gali pasiūlyti savo kokybiškas paslaugas, kurios nenuvils nei idėjomis, nei patikimumu. Siekdami geriausio rezultato Jums, mes nestokojame kūrybiškumo, techninių įgūdžių, bei profesionalumo. Visa tai atliekame laiku ir už gerą kainą. Mes didžiuojamės savo darbais, kurie palieka puikų įspūdį mūsų klientams. Mūsų tikslas – jūsų verslo sėkmė.

Pagal Jūsų poreikius 

Svetainių kūrimas prasideda nuo Jūsų verslo sferos rinkos ištyrimo bei poreikių analizės. Pritaikę profesionalias žinias, kryptingai parenkame tinkamiausią dizaino variantą ir sukuriame individualų svetainės stilių. Mums svarbūs jūsų poreikiai bei lūkesčiai, todėl atsižvelgdami į tai, mes bendradarbiaujame kartu, kol pasiekiame geriausią rezultatą.

Svarbiausias aspektas, kuriant internetinę svetainę JUMS, pasiekti tikslinę auditoriją. Svetainėje patraukliai ir aiškiai turi būti pateikta svarbiausia ir reikalingiausia informacija, kuri atspindėtų jūsų verslo unikalumą bei išskirtinumą. Ji turi demenstruoti tai,  ką turite JŪS, bet neturi kiti. Kodėl reikia rinktis būtent JŪSŲ paslaugas ar prekes. Visa tai reikia patraukliai ir patogiai įkomponuoti internetinėje svetainėje ir kartais pirmas įspūdis vos ją atsidarius, gali būti lemtingas.

Make – interneto svetainių kūrimas

Jūsų svetainė telefone, plančetėje ir kompiuteryje

Interneto svetainės mechanizmas kuriamas taip, kad veiktų naudojantis bet kokiais prietaisais: stacionariais plančetiniais kompiuteriais, bei mobiliaisiais įrenginiais. Jūsų puslapis dirba Jums 24 valandas per parą, 365 dienas per metus tamm, kad visada būtumėte matomi bei pasiekiami potencialių klientų.
Norėdami išplėsti savo klientų ratą, bei išlaikyti patikimumą savo esamų klientų atžvilgiu, turite būti pasiekiami čia ir dabar. Visada turite eiti viena koja pirmiau už savo konkurentus, o šiandien tai padaryti nelengva. Konkurencija verslo rinkoje- be galo didelė. Visi vien už kitus pranašesni, geresni, greitesni. Todėl, jei reikiamu momentu jūsų neras- jūs prarasite galimybę parduoti prekes ir paslaugas, bei savo būsimą vartotoją.

Make – interneto svetainių kūrimas

Kad būtumėte matomi

Make kuria svetainės struktūrą pagal paieškos sistemos optimizavimo standartus. Tai jūsų įmonės puslapį iškelia į geresnę poziciją paieškos sitemose, tokiose kaip Google, Bing ir taip t.t. kodėl tai svarbu?

Būti paieškos sistemos viršuje- pagrindinė galimybė surasti kuo daugiau potencialių klientų. Pirmos pozicijos užtikrina, jog būsite pastebėti ir jūsų puslapis tikrai bus atidarytas.

Tie klientai, kurie nežino konkrečios įmonės, o tiesiog ieško kas užsiima juos diminančia veikla ir paslaugomis, naršo įvairių įmonių svetaines, ieško informacijos. Žinoma, kad pirmiausiai jie atsidarys, tą svetainę, kuri bus kuo aukštesnėje pozicijoje. Pripažinkite, juk niekas neina į google 10 puslapį… Dažniausiai apsiribojame daugiausiai dviem, o galiausiai išsirenkame pirmuosius variantus, nes jie visada atrodo geriausiai.

Taigi, būdami paieškos sistemų viršuje, pirmose pozicijose turite daugiausiai šansų, kad pasirinks būtent Jus.

Make – interneto svetainių kūrimas

Kad galėtumėte kontroliuoti savo svetainę

Visos mūsų kuriamos svetainės yra su turinio valdymo sistema, kuri leidžia lengvai įkelti nuotraukas, straipsnius, naujienas ir dar daugiau. Tai itin svarbu ir būtina, norint, kad jūsų svetainė talpintų reikalingą informaciją ir tai padėtų jūsų klientams lengvai ir paprastai ja naudotis.

Internetinės svetainės turinio valdymas labai svarbus aspektas, nuo kurio iš dalies priklauso jūsų internetinės svetainės kokybė. Internetinė svetainė turi būti patraukli vizualiai, bei patogi struktūriškai. Informacija turi būti sudėliota aiškiai, sistemingai. Reikia kelti tik reikalingą informaciją, kuri turi būti naudinga ir aktuali vartotojui. Nereikia perdėti, informacijos neturi būti per daug. Dar vienas svarbus aspektas- turinys turi būti nuolat atnaujinamas. Jei vartotojas atsidarys svetainę ir pamatys, kad paskutinės naujienos buvo prieš mėnesį, jis nebenorės toliau naršyti jūsų svetainės. Tai parodys jūsų netobulėjimą, kas neišvengiamai atbaidys bet kokį klientą.

Taigi, nepamirškite ko pas jus  ieškos  klientas – pateikite informaciją taip, kad jis liktų sužavėtas.

Make – interneto svetainių kūrimas

NAUJAUSI PROJEKTAI

Cirulli


Logotipo, elektroninės parduotuvės, pakuotės kūrimas | Olio Cirulli | svarbiausiu akcentu tapo stilizuota alyvuogių šakelė bei solidaus šrifto…


Plačiau

Žuvies Paštas


Prekės ženklui „Žuvies paštas“ buvo sukurtas koncepciją atitinkantis logotipas, produktų pakuotės dizainas bei elektroninės parduotuvės -…


Plačiau

Nord Steel


Internetinė svetainė, plieno konstrukcijas gaminančiai įmonei “. Standartinė, dvikalbė, todėl patogi naudjimuisi ir pritaikyta platesnei auditorijai.…


Plačiau