Reprezentacinės svetainės

Reprezentacinės interneto svetainės kaina nuo 249€

PLAČIAU

Reprezentacinė interneto svetainė – geriausias šių dienų savo verslo pristatymas internete. Tai – būdas taupyti savo laiką, kadangi informacijos pateikiamas leidžia išvengti daugybės klausimų. Būkite savo klientams pasiekiami bet kuriuo paros metu. Sukursime profesionalų, patrauklaus dizaino „single landing page“. Reikia daugiau erdvės? Esant poreikiui, svetainę papildysime reikiamu skaičiumi puslapių. Įgyvendinsime optimizacijos sprendimus, kurie padidins svetainės žinomumą bei lankomumą. Profesionalios, šiuolaikiškos, saugios ir greitai įkraunamos reprezentacinės interneto svetainės kaina prasideda nuo 249 eurų. Investicija, kuri netruks atsipirkti. Interneto svetainė kuriama apie savaitę.

Tinklaraščiai ir
Galerijos

Tinklaraščio, galerijos kaina nuo 299€

PLAČIAU

Tinklaraščio, blog’o, galerijos kūrimas yra labai naudingas kiekvienam verslininkui. Tai – galimybė suteikti dar daugiau informacijos apie kuriamus produktus bei paslaugas, užmegzti ryšį su klientu, didinti verslo žinomumą bei klientų ratą. Nėra tokios verslo srities, kuriai nebūtų galima sukurti blog‘o. Fotografams puikiu pasirinkimu gali tapti jau atliktų darbų, nuotraukų talpinimas. Nieko nelaukę, pradėkite kurti pirmuosius įrašus ir stebinti savo klientus jau dabar. O mes pasirūpinsime, kad būtų kur juos talpinti bei Jūsų skaitytojai lengvai juos pasiektų.  Interneto svetainė kuriama apie savaitę.

Standartinės interneto svetainės kūrimas

Interneto svetainės kaina nuo 399€

PLAČIAU

Verslo pristatymui, jo žinomumui didinti bei palaikyti, klientų ratui plėsti, galite rinktis įvairias priemones. Ieškantys patikimų, saugių ir kokybiškų sprendimų, turėtų atkreipti dėmesį į standartines svetaines. Be jau išvardintų galimybių ir privalumų, užtikrinamas maksimalus pasiekiamumas. Ekonomiška – galima atsisakyti kai kurių reklamos priemonių. Profesionalios standartinės svetainės nuo 399 eurų. įkrovimo greitis – vos 2 sekundės. Net apie 80 procentų verslo subjektų turi standartines interneto svetaines, todėl įvertiname ir jūsų konkurentų priimtus sprendimus.  Interneto svetainė kuriama apie dvi savaites.

Daugiakalbės interneto svetainės kūrimas

Interneto svetainės kaina nuo 499€

PLAČIAU

Standartinė interneto svetainė – puikus pasirinkimas šiuolaikinio verslo pristatymui, plėtrai, populiarumui didinti. Standartinė svetainė gimtąja kalba – geriausia priemonė su verslu, paslaugomis ar produktais supažindinti tos pačios šalies gyventojus. Vis dėlto, vis didesnės dalies verslų geografija plečiasi į kitas pasaulio šalis. Tokiais atvejais klientų, verslo partnerių ar tiekėjų dėmesys ir jūsų verslo sėkmė bus garantuotas tik tuo atveju, jei informacija bus pateikta šių šalių kalbomis. Standartinė svetainė kitomis kalbomis – geriausias pasirinkimas. Interneto svetainė kuriama apie tris savaites.

Nekilnojamojo turto interneto svetainės

Nekilnojamojo turto interneto svetainės kaina nuo 699€

PLAČIAU

Solidus interneto svetainių kūrimas nekilnojamojo turto agentūroms. Nekilnojamojo turto sritis – viena solidžiausių, todėl prezentacijai turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Informacija vykdant tokio pobūdžio veiklą suvadina ypač svarbų vaidmenį. Namai, sodyba poilsiui ar patalpos verslui bus ta vieta, kurioje pirkėjas praleis ypač daug laiko. Būtent todėl informacija renkama bei lyginama ypač atsakingai. Viena geriausių priemonių pristatyti savo veiklą bei perduoti visą svarbią informaciją – nekilnojamojo turto svetainė. Kokybiškos nekilnojamo turto svetainės – visa informacija vienoje vietoje. Saugu, patikima, profesionalu, stilinga. Nekilnojamojo turto svetainių sprendimai jūsų verslui. Interneto svetainė kuriama apie mėnesį.

Nestandartinės interneto svetainės

Nestandartinės interneto svetainės kaina pagal susitarimą.

PLAČIAU

Verslas tuo ir žavi, kad suteikia galimybę įgyvendinti net pačius netikėčiausius sumanymus. Tik, tai padaryti vienam gali būti sudėtinga. Reikia ne tik komandos, kuri tuo tikėtų, bet ir tinkamų priemonių. Norite savo išskirtines idėjas pateikti internetinėje erdvėje? Nestandartinių svetainių kūrimas – idealus pasirinkimas. Sukursime nestandartinę interneto svetainę, kuri atspindės jūsų verslo misiją, viziją, leis siekti užsibrėžtų tikslų. Tačiau svarbiausia – kurs pridėtinę vertę lankytojams. Nestandartinė svetainė – unikali platforma jūsų idėjų įgyvendinimui. Individualūs projektai bei naudingi patarimai svetainės priežiūrai. Nestandartinės interneto svetainės kaina pagal susitarimą.

Interneto svetainės