Daugiakalbės interneto svetainės kūrimas

Daugiakalbė interneto svetainė atneš kur kas daugiau naudos, nei galite pamanyti.

Verslas – gyvas organizmas, todėl nieko keista, kad jo poreikiai nuolat auga, o tikslai – keičiasi. Būtent todėl šiandien jau nebepakanka kai kurių sprendimų, kurių užteko anksčiau. Vienas geriausių pavyzdžių – informacijos apie įmonę bei jos vykdomą veiklą pateikimas užsienio kalbomis. Toks sprendimas leidžia kokybiškai ir efektyviai pristatyti verslą užsienio lankytojams, verslo partneriams, investuotojams. Standartinės svetainės yra puikus pasirinkimas, kuomet reikia patalpinti informaciją apie įmonę bei jos vykdomą veiklą. Na, o standartinės svetainės kitomis kalbomis yra geriausias sprendimas, kuomet informaciją reikia pateikti ne tik lietuviškai.

Sukursime ir padėsime suprasti

Suprantame, kad kiekvieno verslo poreikiai yra individualūs, todėl pirmiausia siekiame juos suprasti, o po to – išpildyti, taikydami standartinius ir nestandartinius sprendimus. Mums svarbu ne tik suteikti paslaugą, bet ir suteikti visas būtinas žinias, kad priimtumėte pačius teisingiausius interneto svetainės priežiūros sprendimus.

Interneto svetainė dirba Jums

Jūsų daugiakalbė interneto svetainė veiks 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, todėl informacija visada bus pasiekiama potencialiems klientams.

  • Išsamus Jūsų verslo pristatymas bet kuriuo paros metu.
  • Taupote savo laika

Mūsų darbai pasižymintys provokuojančiu dizainu, peržengiantys ribas, standartus, bei paliekantys neišdildomą įspūdį.

Daugiakalbės interneto svetainės kūrimas nuo 499 Eur.

Daugiakalbė interneto svetainė

INOVATYVIŲ svetainių kūrimas

Mes pasiruošę sukurti Jums gerą interneto svetainę

Supratus, kad verslo pristatyti vien tik savo gimtąja kalba nepakaks, būtina atsakyti į klausimą: kokias kalbas reikia pasirinkti? Savaime suprantama, tai vienas svarbiausių klausimų, kadangi būtent nuo jo priklausys efektyvumas. Siekiant teisingai nuspręsti, visų pirma reikėtų atsakingai įvertinti, kas yra (ar  bus) Jūsų klientai, investuotojai, tiekėjai, verslo partneriai? Kone visais atvejais daugiakalbė interneto svetainė anglų kalba yra puikus pasirinkimas. Vis dėlto, nederėtų pamiršti ir kitų, ne ką mažiau populiarių kalbų – vokiečių, prancūzų, rusų.

Pagal Jūsų poreikius 

Svetainės kūrimas prasideda nuo Jūsų sferos rinkos ištyrimo bei poreikių analizės. Pritaikę profesionalias žinias, kryptingai parenkame tinkamiausią dizaino variantą ir sukuriame individualų svetainės stilių. Interneto svetainių kūrimas su individualiu dizainu.

Jūsų daugiakalbė interneto svetainė telefone, plančetėje ir kompiuteryje

Interneto svetainės mechanizmas kuriamas taip, kad veiktų naudojantis bet kokiais prietaisais: stacionariais, plančetiniais kompiuteriais bei mobiliaisiais įrenginiais. Jūsų puslapis dirba Jums 24 valandas per parą, 365 dienas per metus tam, kad visada būtumėte matomi bei pasiekiami potencialių klientų.

Kad būtumėte matomi

Make kuria svetainės struktūrą pagal paieškos sistemos optimizavimo standartus. Tai Jūsų įmonės puslapį iškelia į geresnę poziciją paieškos sistemose tokiose, kaip Google, Bing ir t.t.

Kad galėtumėte kontroliuoti savo svetainę

Visos mūsų kuriamos svetainės yra su turinio valdymo sistemą, kuri leidžia lengvai įkelti nuotraukas, tekstus, straipsnius, naujienas ir dar daugiau.