Interneto svetainės kūrimas

Interneto svetainė atneš kur kas daugiau naudos, nei galite pamanyti.

Visai nesvarbu, Jūsų įmonėje – 10 darbuotojų ar keli šimtai, gaminate prekes ar paslaugas, dar tik pradėsite veikti ar jau vykdote veiklą, vienas svarbiausių Jūsų verslo atributų yra standartinė svetainė. Standartinė svetainė, tampanti Jūsų įmonės veidu internetinėje erdvėje, turite ypač daug privalumų.

Sukursime ir padėsime suprasti

Suprantame, kad kiekvieno verslo poreikiai yra individualūs, todėl pirmiausia siekiame juos suprasti, o po to – išpildyti, taikydami standartinius ir nestandartinius sprendimus. Mums svarbu ne tik suteikti paslaugą, bet ir suteikti visas būtinas žinias, kad priimtumėte pačius teisingiausius interneto svetainės priežiūros sprendimus.

Interneto svetainė dirba Jums

Jūsų interneto svetainė veiks 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, todėl informacija visada bus pasiekiama potencialiems klientams.

  • Išsamus Jūsų verslo pristatymas bet kuriuo paros metu.
  • Taupote savo laika

Mūsų darbai pasižymintys provokuojančiu dizainu, peržengiantys ribas, standartus, bei paliekantys neišdildomą įspūdį.

Interneto svetainės kūrimas nuo 399 Eur.

interneto svetainė

INOVATYVIŲ svetainių kūrimas

Mes pasiruošę sukurti Jums gerą interneto svetainę

Jei manote, kad standartinė interneto svetainė turi tapti vienu svarbiausių Jūsų verslo atributų, mes jums padėsime tai įgyvendinti. Sukursime kokybišką interneto svetainę, atitinkančią Jūsų verslo poreikius. Standartines svetaines šiandien turi maždaug 80 procentų visų veikiančių įmonių, tad akivaizdu, jog konkurencija yra labai didelė. Būtent todėl analizuojame ne tik Jūsų verslo poreikius, bet ir Jūsų konkurentų įgyvendintus sprendimus. Siekdami suteikti maksimalią naudą savo klientams, pasirūpinsime internetinės svetainės efektyvumu – užtikrinsime ne tik sklandų informacijos pateikimą, bet ir įgyvendinsime SEO sprendimus.  Tai padidins interneto svetainės žinomumą bei lankytojų srautą. Standartinės interneto svetainės tekstai – vienas svarbiausių elementų. Tinkamai paruošti tekstai gali būti ypač vertingi. Svarbiausi naudos aspektai: didinamas konkurencinis pranašumas, pritraukiami lankytojai, didina pardavimus, leidžia Jūsų verslą lengviau surasti paieškos sistemose, kelia svetainę į aukštesnes pozicijas. Taigi, jų ruošai skiriamas ypatingas dėmesys. Tačiau tai dar ne viskas – įvaizdis ne ką mažiau svarbus nei techniniai sprendimai. Būtent todėl parinksime subtiliai skoningą, tačiau tuo pat metu ir drąsų ir išskirtinį dizainą. Visa tai tam, kad Jūs būtumėte pastebėti, o klientai – sužavėti.

Pagal Jūsų poreikius 

Svetainės kūrimas prasideda nuo Jūsų sferos rinkos ištyrimo bei poreikių analizės. Pritaikę profesionalias žinias, kryptingai parenkame tinkamiausią dizaino variantą ir sukuriame individualų svetainės stilių. Interneto svetainių kūrimas su individualiu dizainu.

Jūsų svetainė telefone, plančetėje ir kompiuteryje

Interneto svetainės mechanizmas kuriamas taip, kad veiktų naudojantis bet kokiais prietaisais: stacionariais, plančetiniais kompiuteriais bei mobiliaisiais įrenginiais. Jūsų puslapis dirba Jums 24 valandas per parą, 365 dienas per metus tam, kad visada būtumėte matomi bei pasiekiami potencialių klientų.

Kad būtumėte matomi

Make kuria svetainės struktūrą pagal paieškos sistemos optimizavimo standartus. Tai Jūsų įmonės puslapį iškelia į geresnę poziciją paieškos sistemose tokiose, kaip Google, Bing ir t.t.

Kad galėtumėte kontroliuoti savo svetainę

Visos mūsų kuriamos svetainės yra su turinio valdymo sistemą, kuri leidžia lengvai įkelti nuotraukas, tekstus, straipsnius, naujienas ir dar daugiau.