Nekilnojamojo turto svetainės kūrimas

Nekilnojamojo turto svetainė atneš kur kas daugiau naudos, nei galite pamanyti.

NT sritis paprastai įvardijama kaip viena solidžiausių, generuojančių didžiausius pelnus. Maža to, nesunku pastebėti, kad būtent ši sritis daugelio žmonių gyvenime užima ypatingą vietą. Ji tiesiogiai susijusi su vienu didžiausiu turtu gyvenime – namais, sodybomis, kuriose leidžiamas laisvas laikas arba verslui vykdyti skirtomis patalpomis. Akivaizdu, kad būtent tokie pirkiniai arba jų nuoma turi ypatingą reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime. Tai – vietos, kuriose praleidžiame labai daug laiko, todėl jos turi būti ne tik patrauklios, bet ir visiškai atitikti gyventojų poreikius. Būtent todėl pirkėjai yra linkę skirti ypatingą dėmesį šiems objektams, o rinkdamiesi – stengiasi surinkti kuo daugiau informacijos. Vertinant nekilnojamojo turto bendrovių bei jų klientų bendradarbiavimą, nesunku pastebėti, jog ypač svarbų vaidmenį suvaidina informacija (tiek tekstinė, tiek vaizdinė). Kuo daugiau nekilnojamojo turto objektų galite pasiūlyti klientams, tuo daugiau erdvės reikės jiems pristatyti. Taigi, kiekvienai nekilnojamojo turto bendrovei ar pavieniam šios srities ekspertui, kyla klausimas: kur talpinti visą su jo veikla susijusią informaciją? Solidus ir patikimas pasirinkimas yra nekilnojamojo turto svetainė.

  • Solidus įvaizdis
  • Profesionalus savo veiklos pristatymas
  • Išsamus nekilnojamojo turto archyvavimas
  • Pasiekiamums 27/7/365
Nekilnojamojo turto svetainė dirba Jums

Nekilnojamas turtas – viena iš tų sričių, kuomet darbo rezultatai didele dalimi priklauso nuo  tinkamai pasirinktų priemonių. Profesionaliai paruošta, į klientą orientuota, optimizuota  nekilnojamojo turto svetainė yra viena iš jų.

Mūsų darbai pasižymintys provokuojančiu dizainu, peržengiantys ribas, standartus, bei paliekantys neišdildomą įspūdį.

Nekilnojamojo turto svetainė nuo 699 Eur.

Nekilnojamojo turto svetainė

INOVATYVIŲ NT svetainių kūrimas

Mes pasiruošę sukurti Jums gerą interneto svetainę

Aukščiausios kokybės nekilnojamojo turto svetainės – Make

Siekti geriausių savo darbo rezultatų bus kur kas lengviau, jei turėsite Jums priklausančią nekilnojamojo turto svetainę. Kreipkitės į mus – garantuojame aukščiausią kokybę. Tai – ne tik galimybė informuoti apie savo veiklą, bet  išsamiai pristatyti objektus, kuriuos esamu momentu galite pasiūlyti savo klientams. Kuomet kalbame apie nekilnojamojo turto objektus, svarbūs ne tik aprašymai, bet ir vaizdinė informacija. Būtent todėl garantuojame aukščiausią brėžinių bei nuotraukų kokybę.

Pagal Jūsų poreikius 

Svetainės kūrimas prasideda nuo Jūsų sferos rinkos ištyrimo bei poreikių analizės. Pritaikę profesionalias žinias, kryptingai parenkame tinkamiausią dizaino variantą ir sukuriame individualų svetainės stilių. Interneto svetainių kūrimas su individualiu dizainu.

Jūsų nekilnojamojo turto svetainė telefone, plančetėje ir kompiuteryje

Interneto svetainės mechanizmas kuriamas taip, kad veiktų naudojantis bet kokiais prietaisais: stacionariais, plančetiniais kompiuteriais bei mobiliaisiais įrenginiais. Jūsų puslapis dirba Jums 24 valandas per parą, 365 dienas per metus tam, kad visada būtumėte matomi bei pasiekiami potencialių klientų.

Kad būtumėte matomi

Make kuria svetainės struktūrą pagal paieškos sistemos optimizavimo standartus. Tai Jūsų įmonės puslapį iškelia į geresnę poziciją paieškos sistemose tokiose, kaip Google, Bing ir t.t.

Kad galėtumėte kontroliuoti savo svetainę

Visos mūsų kuriamos svetainės yra su turinio valdymo sistemą, kuri leidžia lengvai įkelti nuotraukas, tekstus, straipsnius, naujienas ir dar daugiau.