Reprezentacinės svetainės kūrimas

Reprezentacinė svetainė atneš kur kas daugiau naudos, nei galite pamanyti.

Planuojate kurti didelės apimties verslą ir teikti įvairių rūšių paslaugas? O galbūt svajojate apie nuosavą, nedidelį bei jaukų verslą ir vos kelių rūšių produktų gamybą? Norite pristatyti savo politinę ar profesinę veiklą? Turite daug būdų, kaip tai padaryti: pranešti apie tai aplinkiniams šventinės vakarienės metu ar pasakoti kaimynei, bet STOP! Tai neefektyvu, o dar blogiau – neprofesionalu, nesolidu ir neestetiška. Gyvenate technologijų amžiuje, todėl rinkitės atsakingai.

Interneto svetainė taupo Jūsų laiką

Neteks atsakinėti į daugybę laiką gaišinančių skambučių ir el. laiškų, kurių sulauktumėte, jei informacija nebūtų pateikta interneto svetainėje. Su svarbiausia informacija jie gali susipažinti tiesiog užsukę į interneto svetainę.

Reprezentacinė svetainė dirba Jums

Jūsų svetainė veiks 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, todėl informacija visada bus pasiekiama potencialiems klientams.

Mūsų darbai pasižymintys provokuojančiu dizainu, peržengiantys ribas, standartus, bei paliekantys neišdildomą įspūdį.

Reprezentacinės interneto svetainės kūrimas nuo 249 Eur.

Reprezentacinė svetainė

INOVATYVIŲ svetainių kūrimas

Mes pasiruošę sukurti Jums gerą svetainę

Vizitinė kortelė – ne tik iš popieriaus

Jei ankstesnių laikų verslo atstovai buvo neatsiejami nuo vizitinių kortelių, tai šiandieniniai neįsivaizduojami be reprezentacinių svetainių. Tokio tipo svetainė tampa Jūsų verslo elektronine kortele, kuri, be nešamos jau išvardintos naudos aspektų, turi ir dar vieną funkciją. Tai – estetika. Būtent todėl svarbus vaidmuo tenka ne tik svetainėje pateikiamai informacijai, bet ir estetiniams sprendimams – turite galimybę tapti išskirtiniais ir būti pastebėtais.

Ką siūlome mes?

O mes siūlome daug. Sukursime kokybišką reprezentacinę svetainę (siūlome „single page landing“ variantą jūsų verslui, tačiau, esant poreikiui ateityje, galime lengvai įgyvendinti ir papildomus sprendimus, t.y., išplėsti šio tipo svetainę). Nepamiršime ir stilingo, šiuolaikiško dizaino, išskirtinių idėjų konkurencingos kainos.

Pagal Jūsų poreikius 

Svetainės kūrimas prasideda nuo Jūsų sferos rinkos ištyrimo bei poreikių analizės. Pritaikę profesionalias žinias, kryptingai parenkame tinkamiausią dizaino variantą ir sukuriame individualų svetainės stilių. Interneto svetainių kūrimas su individualiu dizainu.

Jūsų svetainė telefone, plančetėje ir kompiuteryje

Interneto svetainės mechanizmas kuriamas taip, kad veiktų naudojantis bet kokiais prietaisais: stacionariais, plančetiniais kompiuteriais bei mobiliaisiais įrenginiais. Jūsų puslapis dirba Jums 24 valandas per parą, 365 dienas per metus tam, kad visada būtumėte matomi bei pasiekiami potencialių klientų.

Kad būtumėte matomi

Make kuria svetainės struktūrą pagal paieškos sistemos optimizavimo standartus. Tai Jūsų įmonės puslapį iškelia į geresnę poziciją paieškos sistemose tokiose, kaip Google, Bing ir t.t.

Kad galėtumėte kontroliuoti savo svetainę

Visos mūsų kuriamos svetainės yra su turinio valdymo sistemą, kuri leidžia lengvai įkelti nuotraukas, tekstus, straipsnius, naujienas ir dar daugiau.