Tinklaraščio, Blog'o ar Galerijos kūrimas

Tinklaraštis, Blog’as ar Galerija atneš kur kas daugiau naudos, nei galite pamanyti.

Saldžius desertus jaukioje kepyklėlėje kepanti saldumynų mėgėja. Aromatingiausią javą ruošiantis barista… Beprotiškiausias keliones po pasaulį organizuojantys kelionių mylėtojai. O galbūt pačių nuostabiausių aromatų kūrėjas? Kas gali suvienyti visus šių verslų ir kitų verslų atstovus? Ne tik negalinė meilė darbui, siekis pateikti aukščiausios kokybės produktą ar paslaugą, bet ir  šis tas žemiškesnio – blog‘o rašymas.

Dar daugiau informacijos apie vykdomą veiklą

Neapsiribokite vien tik šaltais ir oficialiais gaminamų produktų ar teikiamų paslaugų aprašymais – blog‘o įrašai yra puikūs įrankiai savo vykdomą veiklą, produktus ar paslaugas pristatyti tik jums būdingu stiliumi, aptarti net pačias mažiausias detales.

Naudinga papildoma informacija

Priklausomai nuo vykdomos veiklos srities, atminkite, kad yra labai daug informacijos, kuri gali būti labai naudinga jūsų klientams, o pasitelkę tam tikrus sprendimus  galėsite  jiems būti ne tik naudingi, bet ir padidinti jų ratą.

Tinklaraštis Blog’as Galerija dirba Jums

Jūsų svetainė veiks 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, todėl informacija visada bus pasiekiama potencialiems klientams.

Nuostabus „portfolio“ dar niekam nepakenkė

Klientų simpatijas užsitarnaukite ne tik tekstais, o ir geriausiomis fotografijomis patalpintomis solidžiame „portfolio“.

Mūsų darbai pasižymintys provokuojančiu dizainu, peržengiantys ribas, standartus, bei paliekantys neišdildomą įspūdį.

Tinklaraščio, Blog’o ar Galerijos kūrimas nuo 299 Eur.

Tinklaraštis Blog'as Galerija

INOVATYVIŲ svetainių kūrimas

Mes pasiruošę sukurti Jums gerą tinklaraštį, blog’ą ar galeriją

Tad akivaizdu, kad blogo rašymas yra labai naudingas kiekvienam verslui, todėl neverta delsti nė minutės – jau dabar sėskite rašyti. O, kad viskas vyktų kuo sklandžiausiai, mes padėsime Jums. Klientai yra linkę pasitikėti tais, apie kuriuos žino daug. Būtent todėl verta išnaudoti blog‘o galimybes kuriant betarpišką ryšį tarp jūsų ir kliento. Blog‘o įrašuose pasidalinkite kasdieniais nutikimais, siųskite žinutes apie tai, kas jums  svarbu – tai padės pelnyti klientų simpatijas.

Pagal Jūsų poreikius 

Svetainės kūrimas prasideda nuo Jūsų sferos rinkos ištyrimo bei poreikių analizės. Pritaikę profesionalias žinias, kryptingai parenkame tinkamiausią dizaino variantą ir sukuriame individualų svetainės stilių. Interneto svetainių kūrimas su individualiu dizainu.

Jūsų svetainė telefone, plančetėje ir kompiuteryje

Interneto svetainės mechanizmas kuriamas taip, kad veiktų naudojantis bet kokiais prietaisais: stacionariais, plančetiniais kompiuteriais bei mobiliaisiais įrenginiais. Jūsų puslapis dirba Jums 24 valandas per parą, 365 dienas per metus tam, kad visada būtumėte matomi bei pasiekiami potencialių klientų.

Kad būtumėte matomi

Make kuria svetainės struktūrą pagal paieškos sistemos optimizavimo standartus. Tai Jūsų įmonės puslapį iškelia į geresnę poziciją paieškos sistemose tokiose, kaip Google, Bing ir t.t.

Kad galėtumėte kontroliuoti savo svetainę

Visos mūsų kuriamos svetainės yra su turinio valdymo sistemą, kuri leidžia lengvai įkelti nuotraukas, tekstus, straipsnius, naujienas ir dar daugiau.