2016 AMBER TRADERS

Logotipas

Amber Trades- įmonė užsiimanti akcijų pardavimu, pirkimų mokymais. Atsižvelgdami į įmonės veiklos pobūdį, sukūrėme ir tai atspindintį logotipą.

Kadangi tai rimta, oficiali veikla- logotipas dalykiškas, ne smulkmeniškas. Vengėme atskirų, pompastiškų detalių.  Esmė- trys į vieną sujungti komponentai, atspindintys įmonės inicialus ir veiklos principus. Raidės A ir T, simbolizuojančios pavadinimą „ Amber Trades“ ir į viršų kylanti rodyklė, vaizduojanti kilimą akcijų biržose.

Siekdami, jog ženklas būtų matomas ir ryškus- rinkomės oranžinę spalvą, kuri atkreipia dėmesį. Ji puikiai įsikomponuoja juodame fone, todėl  nėra labai „įkyri“ , bet  tuo pačiu ir matoma. Norėdami, kad viskas būtų  skoninga ir neperkrauta, naudoome  tik šią vieną spalvą. Tam, jog vaizdas nebūtų nuobodus ir ženklo komponentai nesusilietų į vieną, atlikome tam tikras spalvines korekcijas. Tam tikrų linijų prašviesinimas išryškino raidės A ir T, bei rodyklę.

logotipas Amber traders

Sienkiant išlaikyti solidų įmonės įvaizdį, bei orientuodamiesi į tikslinę įmonės auditoriją,  rinkomės griežtas, kampuotas formas. Minimalistinis stilius neblaško dėmesio ir kuria rimtumo įspūdį.

Atlikti darbai:

Užsakovas:

Amber Traders