2018 Face Up By Karolina

Logotipas

Sukūrėme logotipą vizažo paslaugas atliekančiai klientei. Kadangi savo darbuose koncentruojamės ties kokybe ir išskirtinumu, stengiamės, kad  logotipas prikaustytų dėmesį ir taptų  autentišku  paslaugų ženklu. Šį kartą sukūrėme vardinį logotipą, kuriam parinkome subtilų ir gan paprastą dizainą. Kodėl? Yra keletas klaidų, kurios padaromos, norint išsiskirti. Viena iš jų- perdėtas, neskoningas stilius, kita- šabloniškumas, kai naudojamos tos pačios, banalios detalės. Pažvelgus į vizažistų logotipus visame pasaulyje galima pastebėti tą pačią, pasikartojančią tendenciją – kone visų logotipų akcentais tampa tos pačios su makiažu susijusios detalės: teptukai, makiažo priemonės ir t.t. Taigi, norėdami pasiekti efektyvų rezultatą, tačiau aplenkti standartus, pavadinimui parinkome paprastą pilkos spalvos šriftą ir jį įkomponavome baltame fone. Taip sukūrėme estetišką ir patrauklų logotipą.

Ikona

Tam, kad logotipas neatrodytų per daug tuščias sukūrėme ir ikoną, kuriai pritaikėme tą patį dizainą, pakeisdami kelis akcentus. Pirma- ikona tapo pavadinimo trumpinys F BY K. Antrasis – vertikaliai pavaizduotas brūkšnys, kuris sukuria kontrastą tarp logotipo ir ikonos, bet tuo pačiu yra stilingas derinys.

Taip pasitelkus minimalistines detales ir unikalias idėjas, sukūrėme stilingą, šiuolaikišką ir unikalų logotipą, reprezentuojantį gerą stilių ir skonį.

Atlikti darbai:

Užsakovas: Karolina Griškevičienė