2017 Greitas Reisas

Greitas Reisas“ logotipas

„Greitas reisas“- įmonė, vykdanti siuntų ir keleivių pervežimo paslaugas. Stengėmės, kad mūsų sukurtas logotipas, kuo labiau atspindėtų šią veiklą. Tam pasirinkome ir simbolį ir įmonės pavadinimą. Logotipo simboliui parinkome dvi pagrindines detales. Viena jų- tuščiavidurė, šešiakampė figūra. Į ją įkomponavome kitą figūrą- taip suteikdami jai pakuotės, dėžės formą.

Antroji figūra ne tik  užpildė pirmąją, bet  kartu tapo antrąja simbolio reikšme. Atlikto darbo „varnelė“ primenanti figūra simbolizuoja keleivių ir krovinių vežimo paslaugas. Taip, dviejų figūrų pagalba, vizualiai buvo pavaizduota įmonės vykdoma veikla. Logotipui pasirinkome geltoną, auksinę spalvą, kuri puikiai tiko juodame ir baltame fone. Šalia simbolio įkomponavome įmonės pavadinimą. Tam, jog abu elementai derėtų tarpusavyje, jo šriftui parinkome tokią pat spalvą. Rezultatas – stilingas, unikalus, patrauklus logotipas.

„Greitas Reisas“ svetainė

Patraukli ir informatyvi svetainė – šiuolaikiškam interneto vartotojui. Svetainės turinį sudaro 4 skiltys, kai kurios iš jų  – taip pat turi po kelias skiltis. Taigi, šie sprendimai užtikrina, kad vartotojas greitai suras labiausiai dominančią informaciją. Keleivių bei siuntų pervežimas – sritis, kurią riboja tam tikri draudimai bei taisyklės, todėl pačią svarbiausią su tuo susijusią informaciją išskyrėme taip, kad ji neliktų nepastebėta, o svetainės turiniu besidomintis asmuo žinotų, į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis kelionei. Baltas fonas suteikia lengvumo, tokio, kokios ir yra kelionės pasirinkus šios įmones teikiamas paslaugas. Vaizdą pagyvina juoda bei auksinės spalvos, o visoje svetainėje matomos varnelės primena – kelionės tikslas tikrai bus pasiektas.

Greitas Reisas Logotipas Svetainei Auksinis

Užsakovas:

UAB „DARBŠTUOLIAI“