2016 LUBŲ EKSPERTAI

Interneto svetainė

Lubų Ekspertai specializuojasi įtempiamų lubų srityje. Per šį laikotarpį bendradarbiaudami su kitų sričių specialistais įgyvendino nemažai sudėtingų projektų, sukaupė didelę patirtį ir gali drąsiai teigti, jog yra savo srities ekspertai. Sukurėme vieno puslapio svetainę su blog’o funkcija galerijai talpinti.

Seną ir nelabai tvarkingą Lubų Ekspertų logotipą atnaujinome. Raides L ir E perteikėme kitu kampu. Spalvas taip pat keitėme, parinkome solidesnę žalią ir vietoje juodos pasirinkome tamsia mėlyną spalvą.

Logotipas

Atnaujindami logotipą, stengėmės išlaikyti  įmonės inicialus- rades L ir E. Tačiau, pakeitėme jų dizainą ir pateikėmę jas kitu kampu, taip sukurdami įdomesnį, erdvinį vaizdo sprendimą. Taip pat parinkome ir kitas spalvas- pačiam simboliui, palikome tik žalią spalvą ir tai įkomponavome mėlyname fone. Taip logotipas atrodo ne tokių griežtų formų, bei modernesnis. Juodos spalvos užrašą, pakeitėme baltu, kuris taip pat puikiai tiko mėlynos spalvos fone.

Vizitinės kortelės

Vizitinėms kortelės parinkome paprastą ir aiškų dizainą. Pasirinkome baltą foną, kuriame pavaizdavome logotipą, nei kontaktinius duomenis. Tam, jog kortelė nebūtų per daug tuščia, apačią užpildėme detalėmis- dviem žalios ir mėlynos spalvos, siaurėjančiomis juostomis. Tai išlaiko spalvinį stiliaus vientisumą, kuriame dominuoja šos dvi spalvos. Kadangi įmonės veikla konkreti ir specifinė- ji nereikalauja daug vizualinių sprendimų. Viskas paprasta, aišku, konkretu.   

logotipų kūrimas Lubų Ekspertai

Užsakovas:

Lubų Ekspertai