2016 M DONUTS

Logotipas

Logotipas- kiekvieno prekinio ženklo veidas. „M Donuts“ spurgos ir kavos puodelis- taiklu, bet tamsios spalvos užgožia šios produkcijos išskirtinumą. Siekdami, tai pabrėžti, pasirinkome ryškią, ekspresyvią rožinę spalvą, kuri priešingai, nei skubėjimo ženklu tapęs puodelis, ne tik priverčia sustoti, bet ir ir sužadina apetitą.

Meniu

Kurdami meniu, stengėmės ne tik kuo labiau perteikti vizualų kiekvienos spurgos apipavidalinimą, bet tuo pačiu stengėmės sukurti vaizduotę jos išskirtiniam skoniui. Kruopščiai parinktos spalvos, dėmesys detalėms, šviesos ir ingridientų motyvai- bet kurį smaližių privers ne tik paragauti kuo daugiau skonių, bet ir atsiversti meniu dar ir dar kartą.

Lankstinukai ir skrajutės

Lankstinukai ir skrajutės- svarbi informacijos priemonė. Siekdami, kad žinutė klientui būtų ne tik efektyvi, bet ir patraukli, vėl ėmėmės ryškių sprendimų. Akį traukiantis, rožinis „M Donuts“ logotipas tam tikrame fone- matomas, bet neužgožiantis pagrindinės informacijos. Jis tarsi primena apie save, bet lieka antrame plane, nes svarbiausia čia- žinutė skaitytojui.

Firminio stiliaus dizainas

Sukūrėme  ir „M Donuts“ automobilio dizainą. Siekėme, jog tai  būtų ryškus, išssikiriantis gatvėje, atkreipiantis dėmesį apipavidalinimas. Ekspresyvių spalvų gama, rožinis logotipas- viskas, ko reikia, jog pamatęs šį automobilį išalktų net ir pats sočiausias.

Logotipo-kūrimas-atnaujinimas

Amerikietiškos spurgos „M Donuts“- tai ne tik išskirtinio skonio spurgos, tapusios vienu populiariausių desertų Lietuvoje.

„M Donuts“- pirmasis „Donuts Shop“ prekinis ženklas Lietuvoje, savo asortimente siūlantis platų skonių pasirinkimą, net ir patiems išrankiausiems.

www.mdontus.lt

Užsakovas:

MB Amerikietiškos spurgos