2016 ALVYTA

Logotiopas

Norėdami vizualiai atsispindėti  įmonės veiklą- sukūrėme paprastą, aiškų, minimalistinio stiliaus logotipą. Kadangi įmonė užsiima nekilnojamo turto veikla, jo simboliu pasirinkome figūrą primenančią namą. Tam, jog tai neatrodytų per daug banalu- pasinaudodami gradientu, sukūrėme erdvinį vaizdą. Parinkome švelnią, ne ryškią spalvą, o suderinti keli jos atspalviai suteikė įmonės simboliui žaismingumo.

Vizitinė kortelė  

Neatsiejama vizitinės kortelės dalis- veiklos, žmogaus, įmonės logotipas ar inicialai. Atsižvelgdami į tai naudojome du elementus- įmonės direktoriaus fotografiją ir logotipą. Vienoje pusėje- vizualusis įmonės pristatymas- kitoje kontaktai. Pagrindiniame plane, esanti įmonės direktoriaus fotografija prideda vizitinei kortelei oficialumo ir solidumo. Stiprina jo, kaip vadovo statusą.

Kiek toliau  esantis įmonės logotipas, tarsi iš tolo primena apie ją. Atsižvelgdami į kontaktinių duomenų svarbą, parinkome jiems skirtingus šriftus-  telefono numerį, bei direktoriaus elektroninį paštą- mažesniu šriftu, internetinės svetainės adresą- dideliu, gerai matomu šriftu. Tai padaryta atsižvelgiant į esamų ar  būsimų klientų poreikius, panaudojant internetinės svetainės adresą kaip reklamą. Juk būsimi klientai pirmiausiai apsilankys internetinėj svetainėje, kur ieškos reikiamos informacijos, o ne iškart skambins direktoriui ar rašys jam elektroninį laišką.

Kitoje vizitinės kortelės pusėje tiesiog įmonės logotipas ir jos pavadinimas. Tiesa, čia įmonės simbolis įkomponuotas kitaip- tarsi tuščiavidurė figūra baltais rėmais, mėlyname fone, kuris ją ir užpildo.

Firminio blanko dizainas

Siekdami neperkrauti blanko dizaino, pasilikome prie minimalistinio stiliaus. Viršuje įkomponavome įmonės logotipą- tris atskiras, nedideles, skirtingai pavaizuotas ikonas. Mėlyna, geltona, ir tuščiavidurė, mėlynais kontūrais, kurios kontrastingai dera tarpusavyje. Apačioje, mėlynoje juostoje vėl gi nurodyti kontaktai. Siekdami, jog internetinė įmonės svetainė išliktų matomiausiu reklaminiu aspektu, jai vėl parinome didelį šriftą. Kita blanko pusę palikome vaizdinę. Lapo viršuje atkartojome tris mažas logotipo ikonas, apačioje įkoponavome patį logotipą ir didžiąją lapo dalį užpildėme bendro dizaino detalėmis.

logotipo kūrimas

Užsakovas:

UAB „Alvyta & Co“