Atsiprašome, svetainėje vyksta atnaujinimo darbai.

LOGOTIPO DIZAINAS

Profesionalus logotipų kūrimas

Manote jog Jūsų įmonės logotipas tarnauja jau per ilgai, o gal kuriate naują verslą – susisiekite.

PASIŪLYMAI
Make-Kūrybinė-dizaino-studija width=

Kiekvienu atveju mes stengiamės įdėti į dizainą kažką kitokio ir ypatingo, kam negali atsispirti nei vienos akys.

GERAS LOGOTIPAS

Make – profesionalus logotipų kūrimas

Rasti komandą, kuri pristato kūrybinį užsakymą laiku ir už nedidelį biudžetą nėra lengva. Mes didžiuojamės savo patikimumu, laiku atliekant darbą ir užtikrinant profesionalų, nepriekaištingą logotipo dizainą, kuris ne tik atrodys nuostabiai, bet ir komunikuos su Jūsų klientais. Mūsų meniškumas yra suderintas su mūsų profesionalumu, techniniais įgūdžiais ir gera kaina.

Kurdami Jūsų įmonės logotipą ir firminį stilių atsižvelgiame į bendrovės tikslus, tikslinę segmentuotą auditoriją bei konkurentus. Logotipas ir firminis stilius kuriamas lankstus, kad galėtų būti naudojamas įvairiuose terpėse, medžiagose ir formose.

Geras logotipas suteikia profesionalų, patikimą, stilingą įmonės įvaizdį, taip užtikrindamas išskirtinumą tarp konkurentų bei potencialių klientų susidomėjimą.

Kurdami dizainą Jūsų verslui atsižvelgiame į individualius Jūsų poreikius ir pritaikome profesionalias grafinio dizaino žinias siekdami maksimalaus efekto.

LOGOTIPAS

Mes pasiruošę sukurti Jums nuostabų logotipą

Jūsų įmonės firminis stilius prasideda puikiu logotipu ir išsiplečia į kiekvieną Jūsų įmonės dalį bei aspektą. Dizainas turi pasiekti savo auditoriją, kaip funkcionalus, patrauklus ir profesionalus. Jūsų firminis įvaizdis turėtų atskleisti tiesioginį ryšį su preke ar paslauga, kurią siūlote. Įmonės tikslas yra padaryti neišdildomą pirmąjį įspūdį klientams, pirkėjams ir kitiems subjektams. Logotipas sukuria nuomonę apie įmonę per pirmąją sekundės dalį. O neapgalvotai ir nevientisai atrodantis dizainas įmeta verslą į tamsų tunelį, iš kurio iššokti labai sudėtinga. Mūsų tikslas yra kurti profesionalų ir nuoseklų Jūsų verslo dizainą už gerą kainą.

Scroll to Top