MŪSŲ NAUJAUSI DARBAI

Logotipų Kūrimas

Make – profesionalus logotipų kūrimas. Rasti komandą, kuri pristato kūrybinį užsakymą laiku ir už nedidelį biudžetą nėra lengva. Mes didžiuojamės savo patikimumu, laiku atliekant darbą ir užtikrinant profesionalų, nepriekaištingą logotipo dizainą, kuris ne tik atrodys nuostabiai, bet ir komunikuos su Jūsų klientais. Mūsų meniškumas yra suderintas su mūsų profesionalumu, techniniais įgūdžiais ir gera kaina.

Svarbus įmonei

Kurdami Jūsų įmonės logotipą ir firminį stilių atsižvelgiame į bendrovės tikslus, tikslinę segmentuotą auditoriją bei konkurentus. Logotipas ir firminis stilius kuriamas lankstus, kad galėtų būti naudojamas įvairiuose terpėse, medžiagose ir formose.

Raktas į sėkmę

Geras logotipas suteikia profesionalų, patikimą, stilingą įmonės įvaizdį, taip užtikrindamas išskirtinumą tarp konkurentų bei potencialių klientų susidomėjimą. Make – profesionalus logotipų kūrimas.

Visais formatais

Kurdami dizainą Jūsų verslui atsižvelgiame į individualius Jūsų poreikius ir pritaikome profesionalias grafinio dizaino žinias siekdami maksimalaus efekto. Mes galime savo grafinio dizaino darbus adaptuoti ir pritaikyti naudojimui tiek spaudoje, tiek internete. Profesionalus logotipų kūrimas.

Mūsų darbai pasižymintys provokuojančiu dizainu, peržengiantys ribas, standartus, bei paliekantys neišdildomą įspūdį.

Profesionalus logotipų kūrimas nuo 159 Eur.

LOGOTIPŲ KŪRIMAS

Stilingų logotipų kūrimas

Mes pasiruošę sukurti Jums nuostabų logotipą

Jūsų įmonės firminis stilius prasideda puikiu logotipu ir išsiplečia į kiekvieną Jūsų įmonės dalį bei aspektą. Dizainas turi pasiekti savo auditoriją, kaip funkcionalus, patrauklus ir profesionalus. Jūsų firminis įvaizdis turėtų atskleisti tiesioginį ryšį su preke ar paslauga, kurią siūlote. Įmonės tikslas yra padaryti neišdildomą pirmąjį įspūdį klientams, pirkėjams ir kitiems subjektams. Logotipas sukuria nuomonę apie įmonę per pirmąją sekundės dalį. O neapgalvotai ir nevientisai atrodantis dizainas įmeta verslą į tamsų tunelį, iš kurio iššokti labai sudėtinga. Mūsų tikslas yra kurti profesionalų ir nuoseklų Jūsų verslo dizainą už gerą kainą.

Vienas svarbiausių logotipo tikslų verslui yra sudominti vartotojus, arba kitaip tikslinę klientų auditoriją. Todėl logotipas turi nusakyti įmonės verslą ar prekės ženklą, bet tuo pačiu palikti vietos fantazijai. Kiekvienas vartotojas neabstrakčią logotipo mintį pritaiko individualiai sau.

Logotipo vienas esminių tikslų yra įsimenamumas. Jo kūrimas turėtų pasižymėti netradiciniais sprendimais, unikaliomis idėjomis, kurios padeda logotipui išsiskirti iš daugybės kitų.Grafiškai teisingas logotipas – įsimenamas logotipas – populiarus logotipas.

Logotipų kūrimo dizaine itin svarbus paprastumas. Logotipas turėtų būti nesudėtingai pritaikomas internetiniuose projektuose, spaudoje, vitrinose, ant prekės pakuočių ir t.t. Tuo tarpu logotipas, kuriame gausu smulkių detalių, formų ar specifinių efektų yra labai komplikuotas. Tai reiškia, kad toks logotipas sunkiai pritaikomas įvairiose platformose, gamyboje, taip pat sunkiai įsimenamas. Žinoma, logotipas neturi būti nuobobus ar banalus, tačiau originalus, unikalus ir tuo pačiu paprastas.