MŪSŲ NAUJAUSI DARBAI

Logotipo kūrimo kaina

Logotipas – vienas svarbiausių jūsų verslo akcentų. Būtent jis pristato jūsų verslą ir yra skiriamasis jo ženklas. Logotipas yra ypač svarbus ir kuriant firminį stilių – jis puikuosis ant jūsų įmonės firminių blankų, vizitinių kortelių, skrajučių ir kitų, kasdien arba rečiau naudojamų spaudos gaminių. Logotipas glaudžiai susijęs su jūsų verslu – kitais žodžiais tariant, tai – jūsų verslo esmė piešinyje. Kuriant logotipą, reikia apgalvoti, kas jums yra svarbiausia ir ką turėtų matyti aplinkiniai. Jis turi būti glaudžiai susijęs ir su jūsų verslo ideologija. Jūsų verslas dar neturi logotipo – nebegalite delsti nei dienos.

Svarbiausio jūsų verslo akcento – logotipo kaina nuo 279 Eur.

Tai, kad logotipas turi būti glaudžiai susijęs su jūsų verslo ideologija ar esme – savaime suprantamas dalykas. Tačiau svarbiausia – logotipas turi būti originalus. Tai – pagrindinė sąlyga logotipo sėkmei. Tai sąlyga, kurią esame pasiruošę išpildyti visu 100 procentų. Nuo logotipo prasideda verslas, nuo originalaus logotipo – sėkmingas verslas.

Klientų patogumui logotipas yra  paruošiamas kreiviniu failu. Taip pat į logotipo kainą įskaičiuota jpg bei png formatai. Visa tai daroma siekiant užtikrinti maksimalų patogumą kliento atžvilgiu. Logotipų paruošimas įvairiais failais bei formatais – tam, kad bet kada  ir bet kur galėtumėte  jį pasiekti, persiųsti, naudoti, o peržiūra – būtų sklandi.

Logotipas ir logo eskizas visada yra kuriamas, braižomas, daugybę kartų perpiešiamas kol tampą įmonės logotipu.  Į logotipo kainą taip pat įskaičiuotas logotipo aprašymas, siekiant sudaryti aiškų vaizdą bei argumentuojant, kodėl buvo pasirinkti vienokie ar kitokie sprendimai. Logotipas tai firminio stiliaus pradžia, o aprašymas padeda suformuoti firminio stiliaus gaires.

Į logotipo kaina taip pat įskaičiuotas ir logotipo aprašymas.

Mūsų darbai pasižymintys provokuojančiu dizainu, peržengiantys ribas, standartus, bei paliekantys neišdildomą įspūdį.

logotipas gyvybiškai svarbus jūsų verslui, logotipo kaina 149 Eur.

Logotipo kaina

Profesionalaus logotipo kūrimo paslaugos

Logotipas kuriamas apie 8 dienas

Logotipas neatsiejama jūsų įmonės pripažinimo, įvaizdžio ir reklamos dalis. Sėkmingas gali būti tik gerai sukurtas logotipas, todėl verta jį patikėti profesionalams. Logotipo kūrimas- nelengvas procesas, todėl į jo kainą įeina mūsų idėjos, laikas, profesionalumas ir kokybiškas rezultatas.

Kurdami logotipą, mes užtikriname bendradarbiavimą su savo klientais ir visada atsižvelgiame į jų lūkesčius. Prieš kurdami ir siūlydami savo idėjas, mes visada išsiaiškiname  klientų poreikius bei jų vizijas būsimam darbui. Mums svarbu ko jie siekia, kaip jie išsivaizduoja ir ką nori pasakyti savo logotipu.

Vėliau, derindami savo bei klientų idėjas sukuriame pirminį eskizą, kurį siunčiame įvertinti savo užsakovui. Jei klientui jis patinka, pereiname prie tolimesnio logotipo kūrimo. Jei mūsų eskizas netinka- ieškome naujų idėjų, kuo labiau atitinkančių kliento poreikius.

Galiausiai priėmus bendrą sprendimą ir sukūrus teisingą eskizą, perpiešiame jį į juodai baltą logotipą. Jei užsakovui reikalingas ne tik logotipas, sukuriame jo vizualizacijas vizitinei kortelei, automobiliui ir t.t. Vėl bendradarbiaudami su klientu, gilindamiesi į įmonės veiklą, tikslinę auditoriją, nusprendžiame kokias spalvas parinkti, kad logotipas visur būtų stilingas, išvaizdus ir estetiškas. Sukuriame ir logotipo aprašymą, kuris padeda geriau suprasti detalių, spalvų, grafinių ir kitų sprendimų pasirinkimą. Galutinį logotipo variantą atsiunčiame vektoriniu JPG ir PNG formatu.

Mes stengiamės, kad mūsų klientai kuo greičiau gautų kokybišką ir profesionalų logotipą, tad savo darbus atliekame per 8 dienas. Mes džiaugiamės, kad konkuruodami su kitais rinkoje, už mažesnę logotipo kainą- 279e, mes galime pasiūlyti ne mažesnę, o daugeliu atvejų ir didesnę kokybę.

Vienas svarbiausių logotipo tikslų verslui yra sudominti vartotojus, arba kitaip tikslinę klientų auditoriją. Todėl logotipas turi nusakyti įmonės verslą ar prekės ženklą, bet tuo pačiu palikti vietos fantazijai. Kiekvienas vartotojas neabstrakčią logotipo mintį pritaiko individualiai sau.

Logotipo vienas esminių tikslų yra įsimenamumas. Jo kūrimas turėtų pasižymėti netradiciniais sprendimais, unikaliomis idėjomis, kurios padeda logotipui išsiskirti iš daugybės kitų.Grafiškai teisingas logotipas – įsimenamas logotipas – populiarus logotipas.

Logotipų kūrimo dizaine itin svarbus paprastumas. Logotipas turėtų būti nesudėtingai pritaikomas internetiniuose projektuose, spaudoje, vitrinose, ant prekės pakuočių ir t.t. Tuo tarpu logotipas, kuriame gausu smulkių detalių, formų ar specifinių efektų yra labai komplikuotas. Tai reiškia, kad toks logotipas sunkiai pritaikomas įvairiose platformose, gamyboje, taip pat sunkiai įsimenamas. Žinoma, logotipas neturi būti nuobobus ar banalus, tačiau originalus, unikalus ir tuo pačiu paprastas.