Atsiprašome, svetainėje vyksta atnaujinimo darbai.

REKLAMOS DIZAINAS

Reikalinga reklaminė skrajutė, o gal firminis blankas ar vizitinė kortelė atrodo ne tai kaip norėtusi - susisiekite.

Mūsų darbai pasižymintys provokuojančiu dizainu, peržengiantys ribas, standartus, bei paliekantys neišdildomą įspūdį.

PASIŪLYMAI
Make-Kūrybinė-dizaino-studija width=

Kiekvienu atveju mes stengiamės įdėti į dizainą kažką kitokio ir ypatingo, kam negali atsispirti nei vienos akys.

LOGOTIPŲ KŪRIMAS

Make - reklamos dizainas ir maketavimas

Kiekvienas užsakovas pageidauja ne tik kūrybiškų, skoningų ar profesionalių maketavimo paslaugų – visi puikiai žino, kad sėkmingiausias reklamos dizainas yra tas, kuris daro poveikį vartotojui.

Nors maketavimas ir dizainas tarpusavyje turi labai daug panašumų, tai – ne tas pats. Svarbiausias akcentas, kuriant dizainą, yra nepamatuojamas kūrybiškumas bei netikėtos idėjos, kurios galėtų pritraukti dėmesį, tuo tarpu, maketuojant svarbiausia gebėti techniškai tinkamai išpildyti tai, kas jau yra sugalvota.

Maketuojame vizitines korteles, skrajutes, lankstinukus, plakatus, pakuotes, firminius blankus ir kitus spaudos gaminius. Užtikriname tikslų ir profesionalų idėjų išpildymą, parenkant optimaliausius sprendimus. Galime sumaketuoti tiek įprastus, tiek periodinius spaudos leidinius.

Siekiant paruošti kokybišką maketą, svarbus ir kliento noras bendradarbiauti – kuo daugiau informacijos pateiksite, tuo tiksliau išpildysime jūsų viziją.

━ FIRMINIS STILIUS

Nuo originalaus logotipo

Kurdami Jūsų įmonės logotipą ir firminį stilių atsižvelgiame į bendrovės tikslus, tikslinę segmentuotą auditoriją bei konkurentus. Logotipas ir firminis stilius kuriamas lankstus, kad galėtų būti naudojamas įvairiuose terpėse, medžiagose ir formose.

LOGOTIPAI
basics lgootipas perspektyva

━ INTERNETO SVETAINĖ

Inovatyvios interneto svetainės

Kurdami Jūsų naują interneto svetainę visada remiamės į tikslinę auditoriją. Sukuriame taiklų dizainą, parenkame funkcionalų puslapio informacijos išdėstymą. Mūsų sukuriamos interneto svetainės yra lanksčios, pritaikytos mobiliems įrenginiams.

SVETAINĖS
interneto-svetainiu-kurimas

━ GRAFINIS DIZAINAS

Maketavimas / reklamos dizainas

Kurdami dizainą Jūsų verslui atsižvelgiame į individualius Jūsų poreikius ir pritaikome profesionalias grafinio dizaino žinias siekdami maksimalaus efekto. Mes galime savo grafinio dizaino darbus adaptuoti ir pritaikyti naudojimui tiek spaudoje, tiek internete.

DIZAINAS
maketavimas-reklamos-dizainas
Scroll to Top