2017 PATAJA | Šiauliai

Meniu

Norėdami sukurti išskirtinį ir akį traukiantį meniu dizainą, parinkome klasikinę juodą spalvą ir baltą šriftą. Tačiau, siekdami, jog meniu nebūtų nuobodus ir atspindėtų vakarėlių atmosferą, parinkome ryškių spalų detales, kurios puikiai įsikomponuoja juodame fone ir suteikia žaismingumo. Juoda spalva- tarsi atspindi naktinį gyvenimą, ryškios meniu detalės- gerą nuotaiką.

Norėdami sustiprinti klientų įspūdį,  ir padėti išsirinkti geriausią gėrimų skonį- pateikėme spalvingas kokteilių fotografijas. Geras vaizdas visada sustiprina vaizduotę- tad sukūrėme ir gėrimų meniu.

Plakatai, lankstinukai

„Pataja“- kokteilių baras. Tai neatsiejama, naktinio gyvenimo, pramogų, linksmybių dalis. Visa tai turi atsispindėti bet kokioje reklamoje. Ji turi traukti akį, sudominti, užkabinti ir kviesti pati savaime. Tam parinkome spalvingas reklamines skrajutes, plakatus, kuriuose- renginiai, jų dalyvai, programa. Viena svarbesnių dizaino detalių- baro logotipas, kuris reprezentuoja barą. Taip pat šiuo atveju svarbus laisvas, neįpareigojantis spalvinags stilius. Pagrindinis  mūsų kūrybos tikslas- taikli reklama, kuriai nereikia daug teksto. Stengėmės, jog pagrindinis akcentas čia būtų geras vaizdas ir ir trumpa žinutė- kas ir kada vyksta.

Pataja gėrimu menių, plakatų maketavimas, lankstinukų maketavimas

Užsakovas:

UAB „Givuna“