2017 Old House Baras

Meniu

Kurdami kokteilių baro „Old house“ meniu, parinkome baltą spalvą bei juodą šriftą, taip siekdami  išlaikyti klasikinį, tradicinį  stilių. Tačiau, vien tik pavadinimai- neefektyvu.  Iliustruodami kokteilius, juos pavaizdavome tarsi paraštėse. Tam, jog jie išssikirtų iš bendro konteksto, įkomponavome juos dvejose juodose juostose. Spalvingi kokteiliai su šviesos efektais juodame fone- ne tik puikaus skonio, bet ir puikaus vakarėlio atspindys!

Gėrimų meniu dizainas

Kurdami gėrimų meniu- išlaikėme panašų stilių ir dizainą, kaip ir kokteiliams. Klasikinis juoda balta ir juodos „paraštės“, kuriose- ne kokteiliai, o gėrimai. Ne mažiau spalvingi, traukiantys akį ir priverčiantys taip pat mėgautis naktinio gyvenimo šurmuliu.

Reklamos dizainas

Reklamos tikslas- užslėpta, taikli žinutė, kuri kartais  yra tiesiog fotografija. Pramoginiai renginiai, ar vakarėliai, nereikalauja didelių tekstų ar kvietimų, užtenka gero vaizdo! Taip sukūrėme ir šio kokteilių baro reklamą. Daug spalvų, įtaigus pavadinimas, tinkamas jo šriftas ir žinomas veidas- viskas ko reikia, jog žmonės pasirinktų būtent Jus!

old house baro reklamos kūrimas

Užsakovas:

UAB „Minpelita“