2017 PATAJA | Vilnius

Kokteilių meniu

Kurdami kokteilių baro „Pataja“ meniu dizainą, pagrindine spalva pasirinkome pilką, derindami  ja su baltu raidžių šriftu.  Siekdami, jog meniu nebūtų nuobodus, žaismingomis detalėmis suteikėme jam ekspresyvumo-  kokteilių pavadinimus įkomponavome ryškiose juostose, kurios itin išsiskiria bendrame, pilkame kontekste, atrodo nuotaikingai ir suteikia gyvumo. Spalvos buvo parinktos, atitinkančios pačių kokteilių, spalvų ir skonių įvairovę. Meniu šone, baltame fone, kuris tampa kontrastas pilkai fono spalvai, pateikėme pačių kokteilių iliustracijas. Jie spalvoti, gražūs, ir simbolizuojantys geriausių vakarėlių nuotaiką! Taip, derindami kontrastus ir kai kurių  detalių atsikartojimą, sukūrėme įdomų, dėmesį traukiantį meniu.

Gėrimų meniu dizainas

Kurdami gėrimų meniu dizainą, stengėmės nenutolti nuo kokteilių ir palikti jį panašų. Išlaikydami stiliaus vientisumą, pagrindiniam fonui vėl parinkome pilką spalvą. Gėrimų pavadinimus įkomponavome ryškiose juostose, kurių šiame meniu yra daugiau. Gėrimų  iliustracijas sudėliojame kitoje pusėje, nei kokteilių. Kai meniu vienas šalia kito, gaunasi puiki kompozicija- viduryje, baltame fone gėrimų iliustracijos, šonuose jų aprašymai. Spalvingi kokteiliai, gėrimai ir ryškios detalės, puikiai dera su pilku fonu, kuris šiame kontekste iškart praranda nuobodžios, neįdomios spalvos reikšmę.

Reklama

Baro reklamos dizainui rinkomės neiššaukiančias, kiek prislopintas, naktinę vakarėlių aplinką, simbolizuojančias spalvas. Vėl gi, norėjome išlaikyti panašų reklamos stilių, tad pasirinkome kelias, pasikartojančias detales, kurias kas kart šiek tiek pakeisdavome, ar papildydavome kokiais nors elementais. Įdomūs vizualiniai sprendimai visada yra efektyvesni už tekstą, tad kiekvieną įvykį stengėmės pristatyti taip, kad dėmesį patrauktų ne tik žinomas veidas, bet ir tiesiog efektyvi iliustracija su skambiu užrašu.

Pataja vilnius

Užsakovas:

UAB „Pamera“