LOGOTIPŲ KŪRIMAS

Make – profesionalus logotipų kūrimas. Rasti komandą, kuri pristato kūrybinį užsakymą laiku ir už nedidelį biudžetą nėra lengva. Mes didžiuojamės savo patikimumu, laiku atliekant darbą ir užtikrinant profesionalų, nepriekaištingą logotipo dizainą, kuris ne tik atrodys nuostabiai, bet ir komunikuos su Jūsų klientais. Meniškumas, profesionalumas, techniniai įgūdžiai ir gera kaina.

INTERNETO SVETAINIŲ KŪRIMAS

Internetinė svetainė – viena svarbiausių priemonių, norint pasiekti, kad jūsų verslas būtų matomas, žinomas ir efektyvus. Šiandien, visi naudojasi internetinės paieškos galimybėmis ir tikisi surasti ten reikalingą informaciją. Labai svarbu, kad internetinė svetainė būtų informatyvi, naudinga, stilinga ir, žinoma, patogi naudojimui. Klientas turi greitai ir lengvai rasti reikiamą informaciją, jo neturi erzinti svetainės dizainas, o pateikta informacija turi būti konkreti ir aiški. Toks jūsų įmonės paslaugų, prekių pateikimas sudarys apie jus teigiamą įspūdį, bei norą su jumis bendradarbiauti.

PAKUOČIŲ DIZAINAS

Pakuočių dizaino kūrimas – viena svarbiausių procesų, kurio negali pamiršti nei vienas gamintojas. Priešingai, į procesą būtina investuoti labai daug, nes tai – viena geriausių investicijų. Net ir tuo atveju, jei pagaminsite pačios aukščiausios kokybės produktą, nenustebkite išgirdę, jog jam kažko trūksta. O trūksta tai tikrai – jam reikia įvairius kriterijus atitinkančios pakuotės.

GRAFINIO DIZAINO PASLAUGOS

Apsidairykite aplink – netruksite pastebėti, jog grafinis dizainas jus lydės visur: pradedant rytinės kavos pakuote ir užbaigiant laikraščiu, kurį skaitote kasdien; pradedant įmonės, kurioje dirbate firminiais blankais ir užbaigiant reklaminiais stendais, kuriuos gatvėse matote kasdien.

Pakuotės, firminis stilius skrajutės, vizitinės kortelės – tai tik keletas jus kasdien lydinčių elementų, kurie neįsivaizduojate be firminio stiliaus.