2018 Olio Cirulli

Logotipas

Alyvuogių aliejus visais laikais asocijavosi su solidumu, rafinuotumu, puikiu poveikiu žmogaus sveikatai bei prabanga, tad neveltui yra vadinamas skystuoju auksu. Šios aplinkybės padiktavo ir mūsų sprendimus kuriant logotipą – svarbiausiu akcentu tapo stilizuota alyvuogių šakelė bei solidaus šrifto užrašas. Jam parinkome aukso – žaliųjų alyvuogių spalvą, kuri puikiai dera su tamsiu, sodriu, žemės – juodųjų alyvuogių spalvos fonu. Logotipas minimalistinis, tačiau visi puikiai žinome seną tiesą – paprasti dalykai yra genialūs. Būtent toks ir yra alyvuogių aliejus, kuriam buvo sukurtas šis logotipas: produktas tik vienas, tačiau jo nauda jūsų sveikatai, grožiui bei savijautai – įvairiapusiška.

Internetinė svetainė / Elektroninė parduotuvė

Kiekvieno perkančiojo internetu tikslas yra sutaupyti laiko. Tačiau, ar taip ir bus, priklausys nuo daugybės įvairių aspektų, o elektroninės parduotuvės kokybė ir sprendimai, kurie buvo priimti ją kuriant, yra vienas iš jų. Kurdami elektroninę parduotuvę „Olio Cirulli“ įgyvendinome visus sprendimus, kurie užtikrintų puikią kokybę bei vaizdą, tad pirkėjas galės džiaugtis malonia apsipirkimo patirtimi. Visų pirma, svetainė yra optimizuota seo, tad tie, kurie ieško tokio pobūdžio gaminių,  netruks surasti šiuos produktus. Antra, svetainės turinys pateiktas akcentuojant svarbiausius dalykus, todėl visa reikalinga apsipirkimui informacija yra pasiekiama vos per kelias akimirkas. Produktų asortimentas išdėstytas taip, kad būtų patogu lyginti gaminius. Elektroninėje parduotuvėje dominuoja tos pačios spalvos, kaip ir logotipe ar pakuotėse – aukso – žaliųjų alyvuogių bei žemės – juodųjų alyvuogių spalvos derinys. Tai suteikia elegancijos, prabangos, solidumo bei kuria vientisą firminį stilių.

Pakuotė

Pakuotė, kurioje yra auksui prilyginamas produktas, turi atrodyti rafinuotai, nepriekaištingai bei alsuoti prabanga. Būtent tokią sukūrėme: kontrastuojantis aukso – žaliųjų alyvuogių bei sodrios žemės  – juodųjų alyvuogių spalvų derinys atrodo prabangiai ir leidžia pakuotei išsiskirti iš daugybės kitų: įmantrus užrašo šriftas suteikia puošnumo, o minimalistinis logotipas bei papildomų elementų skaičius suteikia rafinuotumo ir elegancijos. Stilizuota Italijos vėliava, esanti pakuotės apačioje, iš karto informuoja pirkėją apie tai, kad jo rankose – itališkas produktas.

logotipu kurimas

Užsakovas:

„VLS“