2018 Santechservisas

Logotipas

UAB „Santechservisas“buvo sukurtas logotipas, atitinkantis įmonės veiklos sritį. Ši profesionaliomis paslaugomis pasižyminti įmonė teikia privačių ir daugiabučių namų šildymo sistemų renovacijos paslaugas, reguliuoja šildymo sistemas,  atlieka vandentiekio, nuotekų montavimo darbus, įrengia vandens tiekimo sistemas, drenažus ir lietaus kanalizacijas, požemines komunikacijas, šalina jų gedimus, o taip pat – atlieka šildymo sistemų montavimo, šildymo katilinių įrengimo darbus bei teikia šiluminių mazgų renovacijos paslaugas. Platus įmonės teikiamų paslaugų spektras ir aiški veiklos sričių kryptis leido atrasti aiškų ir grafiškai patrauklų vizualinį sprendimą įmonės logotipui.

Mūsų atnaujintame įmonės logotipe kaip ir prieš tai esančiame, išlaikomas įmonės pavadinimas, tačiau kartu su juo einantis grafinis simbolis buvo keičiamas ir sukurtas siekiant perteikti teikiamų paslaugų pobūdį. Todėl logotipo simbolyje matomas „liepsnelės“, simbolizuojančios šilumą, šilumos sistemas, motyvas, einantis kartu su apversto vandens lašo motyvu, simbolizuojančiu įmonės atliekamus vandens sistemų įrengimo darbus. Ši šiltos liepsnelės ir vandens lašo motyvų darna atliepia įmonės veiklos sritis ir tampa savotišku įmonės parašu, darniai akomponuojančiu įmonės pavadinimui.

LOGOTIPŲ KŪRIMAS

santechservisas ikona

Galima pastebėti, kad šių dviejų simbolių samplaika sudaro savotišką „S“ raidę, kuri sukuria asociaciją ir su įmonės „Santechservisas“ pavadinimo pirmąja raide. Šio simbolio spalvos: šilta raudona, pereinanti į oranžinę bei švelni mėlyna, kartu su mėlynos spalvos įmonės pavadinimu (siekiant kurti patikimumo ir solidumo įspūdį) sudaro subalansuotą įmonės logotipo sprendimą. Siekiant patogumo, skirtinguose fonuose numatomas ir skirtingas logotipo spalvų pasirinkimas – tamsiame fone naudojamas baltas logotipo variantas, šviesiame – tamsiai pilkas tam, kad įvairiose logotipo naudojimo situacijose skaitomumas išliktų aiškus.

Atlikti darbai:

Užsakovas: Santechservisas, UAB