2018 SB Beauty Clinic

Logotipas

Grožio srityje dirbančios įmonės vis labiau siekia išsiskirti jų darbo specifiką atitinkančiomis vizualinėmis priemonėmis. Viena aktualiausių tokių naudojamų priemonių – tai logotipas, einantis kaip prekės ženklo parašas ir formuojantis pirmą potencialaus kliento įspūdį. Naujai kuriamas grožio salonas „SB Beauty Clinic“ Londone pasižymi tuo, kad jame bus siūlomos profesionalios grožio paslaugos, o vidaus interjeras bus pasižymintis subtiliais ir išgrynintais sprendimais bei modernios prabangos pojūčiu. Mūsų sukurtame logotipe yra išlaikomas ir aiškiai matomas įmonės pavadinimas, kuriuo kuriamas solidus, profesionalus ir patikimas prekės ženklo įvaizdis bei formuojamas aiškus pažadas tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės grožio paslaugų. „SB Beauty Clinic“ – tai „Simple Beauty Clinic“ – pavadinimas, kalbantis apie grožį, kurį čia atrasti paprasta.

Grafinio simbolio prierašas „Beauty Clinic“ aiškiai iškomunikuoja įmonės specifiką – tai grožio paslaugų klinika. Logotipe solidžiai išryškinamos raidės S (simple) ir B (beauty), jos darniai susipina tarpusavyje, sudarydamos nedalomą visumą, kalbančią apie tai, kad grožis ir paprastumas eina šalia vienas kito, o taip pat – kad įmonės grožio paslaugų ekspertų teikiamos paslaugos leidžia savo klientams pasiekti jų norimus grožio ir geros savijautos standartus. Šių raidžių linkiai tarpusavyje kone sutampa ir kuria elegancijos įspūdį, suformuoja aptakias, dailias linijas ir aiškiai matomą darną tarpusavyje. Mūsų sukurtas logotipas atliepia įmonės filosofiją ir padeda kurti norimą įvaizdį – atliepia profesionalumą, solidumą ir tuo pačiu – modernumą. Skirtingoms logotipo naudojimo aplinkoms gali būti pasitelkiami skirtingų spalvų sprendimai. Siekdami aukščiausios kokybės paslaugų komunikavimo per grafinį sprendimą, pasirinktos spalvos – auksinė bei juoda.

Grožio paslaugų profesionalų Londone įkurtai įmonei „SB Beauty Clinic“ buvo sukurtas logotipas, atspindintis įmonės veiklos specifiką ir teikiamų paslaugų kokybę. Profesionalumas, solidumas ir modernumas – tai pagrindiniai kriterijai, kuriais remiantis sukūrėme juodą bei auksinę logotipo versijas, išsiskiriančias grafinių simbolių SB susiliejimu.

Atlikti darbai:

Užsakovas: SB Beauty Clinic