2018 Žuvies Paštas

Logotipas

Mūsų sukurtame prekės ženklo „Žuvies paštas“ logotipe yra matomas koncepciją atliepiantis pašto ženklo simbolis, atskleidžiantis prekės ženklo išskirtinumą – produktų užsisakymą paštu. Ant skirtingų pakuočių logotipų esanti pašto ženklo spalva kinta pagal pakuotės spalvų variacijas. Logotipas minimalistiškas, tačiau tuo pačiu – dinamiškas, kadangi ant jo esančios „bangelės“ – tuo pačiu ir vandens simbolis, kuris puikiai integruojasi žinant tai, kad prekės ženklo produktai  – akvaūkyje užauginta šviežia žuvis.

Elektroninė parduotuvė

Internetinė svetainė (elektroninė parduotuvė) sukurta naudojantis wordpress ir pasitelkiant „cache“ sistemą, tam kad būtų išvengiama trukdžių dėl svetainės užkrovimo greičio. Svetainės turinys optimizuotas su SEO, todėl puslapis paieškoje lengvai randamas ieškančiųjų tokio pobūdžio produktų. Internetinis puslapis taip pat pasižymi aiškumu bei minimalizmu, jame – ir pagrindinę informaciją suteikiantys meniu punktai, ir jaukumo, natūralumo, paprastumo pojūtį suteikiančios, darniai ir patogiai skaitomai puslapyje paskirstytos pieštinės ikonos, komunikuojančios apie pagrindinius produktų privalumus.

Pakuotės dizainas

Pakuotės dizainas pasižymi minimalizmu bei ramių, šaltų, žemiškų spalvų pasirinkimu, akcentuojant produktų natūralumą ir solidumą. Priekinėje pakuotės dizaino dalyje matomi tik svarbiausi elementai – logotipas, paties produkto pavadinimas, ženklai „Pagaminta Lietuvoje“, „Be antibiotikų“, akvaūkio pavadinimo logotipas, tuo tarpu kitoje – pagrindinė informacija apie produkto sudėtį bei spalvų, gyvumo suteikiančios pieštinės ikonos, nurodančios pagrindinius produkto privalumus.

Prekės ženklui „Žuvies paštas“ buvo sukurtas koncepciją atitinkantis logotipas, produktų pakuotės dizainas bei elektroninės parduotuvės-internetinės svetainės dizainas. „Žuvies paštas“ – tai visiškai šviežia ir be antibiotikų užauginta žuvis, švieži žalumynai, kuriuos įmonė „Akvapona“ pristato tiesiai į biurus bei namus Vilniaus apskrityje. Užsisakius žuvį elektroniniu paštu, įmonė skatina valgyti sveikai, skaniai ir tuo pačiu – tausoti aplinką.

Užsakovas: Akvapona, UAB